Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!

musicman

Recommended Posts

С късмет за 1200лв можеш да си купиш LTD 1000 (което е инструмент на про ниво), защо взимате най-ниските модели ама нови на тези пари нямам идея :D

Най-ниските цени дето съм виждал са от 700 евро нагоре за LTD EC1000.И то за не съвсем приятен външен вид. В зависимост от модела са около 1600-1700 лева.

Един портокал си взех, че от доста време ме сърбеше. Яде ефекти за закуска. Признавам си - за дуум го взех, а се оказа че умее всичко. 

IMG_6080.jpeg

• Like 6
  • Thanks 1

Тоя ми изпадна много изгодно, та нямаше какво да му се чудя. Пък и по начало си исках черен, а не оранжев.
А па хората дето си боядисват техниката не ги разбирам, честно. Червен клавир си е супер шукаритетно :)

Ами от разни свирачи съм чувал, че червеното им идва твърде циганско, но при Норд избор няма – или си оставаш чАрвен или трябва да играе четката.  Аз бидейки кийбордист нямам такива угризения, имам един червен Роланд и си го възприемам като Ферари. :greenball:

• Haha 1

2 hours ago, Koobenot said:

Ами от разни свирачи съм чувал, че червеното им идва твърде циганско...

Интересно ми е ако "свирачът" е член на оркестър от група мургави, дали пак ще му идва циганско или вътрешно ще му се ще да сложи тук-там още малко синичко, жълтичко и една лента виолетово около пич бенда. :greenball:

(сори за офтопика, може да го изтриеш после :) ).

П.П. И като свирите на живо с тия цветни клавири и усилватели сега ще трябва да мислите и за дрехите си, че да сте в тон с апаратурата. :lol:

Edited by yamaha
  • Haha 2

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Само на последните 4 ли можеш да слагаш твои?

Ако да - доста кофти. Аз имам две сходни джаджи (евтини) и позволяват да заместиш всички (едната е с 24, другата с 16 слота). И вградените са определено по-дървени от някакви външни. Плюс това можеш да си сложиш и за бас и/или акустичка. Аз за акустичка главно съм натоварил, че само за това ми трябва.

Да, само на последните 4 можеш да слагаш свои. Но на мен ще са ми достатъчни, защото фабричните са достатъчно зли :)

• Thanks 1