Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Posted

Преди да започна да свиря с педалиера, бях с процесор. Boss Me25. Знам, че има много добри в момента, но съм скептичен, че ще постигна това, което постигам по този начин. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Posted

Свиренето на китара и свиренето на педалборд са различни дисциплини. :greenball:

 

pedalboard.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
  • 3 weeks later...
Posted

Последни попълнения към групата. Явно докато не остана без пари за хляб, няма да мирясам.

335.thumb.jpg.8d62683f5a072aaadf5ff5417bafd3b7.jpgtele.thumb.jpg.495f9bcce8d6b40440bdd2a986223681.jpgboogie.thumb.jpg.82f48b2acb28fad69abc31877d24f9d2.jpg 

  • Like 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.