Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

С късмет за 1200лв можеш да си купиш LTD 1000 (което е инструмент на про ниво), защо взимате най-ниските модели ама нови на тези пари нямам идея :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-ниските цени дето съм виждал са от 700 евро нагоре за LTD EC1000.И то за не съвсем приятен външен вид. В зависимост от модела са около 1600-1700 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един портокал си взех, че от доста време ме сърбеше. Яде ефекти за закуска. Признавам си - за дуум го взех, а се оказа че умее всичко. 

IMG_6080.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя ми изпадна много изгодно, та нямаше какво да му се чудя. Пък и по начало си исках черен, а не оранжев.
А па хората дето си боядисват техниката не ги разбирам, честно. Червен клавир си е супер шукаритетно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от разни свирачи съм чувал, че червеното им идва твърде циганско, но при Норд избор няма – или си оставаш чАрвен или трябва да играе четката.  Аз бидейки кийбордист нямам такива угризения, имам един червен Роланд и си го възприемам като Ферари. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Koobenot said:

Ами от разни свирачи съм чувал, че червеното им идва твърде циганско...

Интересно ми е ако "свирачът" е член на оркестър от група мургави, дали пак ще му идва циганско или вътрешно ще му се ще да сложи тук-там още малко синичко, жълтичко и една лента виолетово около пич бенда. :greenball:

(сори за офтопика, може да го изтриеш после :) ).

П.П. И като свирите на живо с тия цветни клавири и усилватели сега ще трябва да мислите и за дрехите си, че да сте в тон с апаратурата. :lol:

Редактирано от yamaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Само на последните 4 ли можеш да слагаш твои?

Ако да - доста кофти. Аз имам две сходни джаджи (евтини) и позволяват да заместиш всички (едната е с 24, другата с 16 слота). И вградените са определено по-дървени от някакви външни. Плюс това можеш да си сложиш и за бас и/или акустичка. Аз за акустичка главно съм натоварил, че само за това ми трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.