Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Не знам дали е правилно, тоя Шефийлд, като го слушам, май скоро ще отлети. А, и още една къстъмка: 038446958.jpg?r=1

Тая е ми е набор, със Super 70. Звучи уникално, но не и като Gibson. Ето я на стената на срама: 038446960.jpg?r=0

и да помоля модовете да врътнат снимките от предишния ми пост, опресних линковете, не знам що стана така, с години не бях влизал в снимка.бг, благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не знам дали е правилно, тоя Шефийлд, като го слушам, май скоро ще отлети.

С какво мислиш да го замениш шефийлд-а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който го е сменил не се е върнал, така да се каже. :)

Ако имаш възможност боцни по-читав говорител и ще се подобрят нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Находка от тиролските Алпи - японско DKMG с оригинален кейс и Seymour Duncan Blackout Metal на бриджа. Свалена в А дроп кърти глетчери: 038455606.jpg?r=0038455605.jpg?r=0038455607.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден ми пристигна това,голям кеф е да се работи с него,всичко си правиш с телефона има си приложение за андроид.

038456358.jpg?r=0

Редактирано от ven555
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених мексиканеца с хъмбъкери за американец със сингли - Highway One 2006.

qVcFF0h.jpg

Ще трябва да сменя нъта, може би и адаптерите бих сменил, но като цяло съм доста нахъсан за истински фендерски тон. Големият проблем с Blacktop Strat-а беше, че имаше прекалено близък тон спрямо Лес Пола ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic-001:

Големият проблем с Blacktop Strat-а беше, че имаше прекалено близък тон спрямо Лес Пола ми.

 

В такъв случай едно от двете (или и двете) Не са били наред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво те кара да мислиш така?

Иначе смених нъта, сетнах я, вече пее, макар че все пак ще сменя по някое време адаптерите. От както открих Axetec, мисля, че ще е особено скоро това време, само да се спра на някой сет. Май ще се поръчват и за Лес Пола, така като гледам с тия смешни цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Позволявам си съвсем мъничък оффтопик. Аз също знам за AXETEC, даже съм писал някога във форума за тях, но така и не схванах едно - къде ги правят? Ти знаеш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, напрравете си тема и си обсъждайте въпросните адаптери, тук искаме като влезем да гледаме снимки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.