Jump to content
Българският форум за музиканти

Подарявам електрическа китара


EAmechaniX

Recommended Posts

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имам няколко процедурни предложения:

1. Начинанието подето от Радул (Краси), да се казва "Music Survival".

2. Да се спомене, колко време е валидна томболата.

3. Да се дефинира точно, кои имат право на участие и кои не.

4. Да се уточни, дали собствениците на класически (акустични) китари могат да участват, както и басистите.

5. Дата на тегленето на томболата (тиража).

 

Май това е за сега.

 

П.П. Иначе Начко (Краси) е зъл и половина, така че няма да остави непроверени до 14 коляно всички участници в томболата. Нека се има това предвид. Той знае какво прави и как да го направи - сигурен съм.

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1) Все ми е тая как ще се казва.

2) До края на седмицата някой ще свири на нея със сигурност. Най-късно в събота.

3) :greenball:

.. начинаещи и бъдещи китаристи!.... тези които си нямат никакъв

4) Разбира се, все пак подарявам ел.китара а ако ще и на тромпет да е свирил. Начинаещият китарист е начинаещ китарист.

5) Още не знам, най вероятно в четвъртък или петък. Това ще се уточни допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се и аз с уточнението, че не искам китарата за себе си, а за един приятел, даже ще го агитирам лично да си направи профил тук, за да се уверите, че няма лъжа. :greenball:

Редактирано от Slav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за инициативата! Електрическата китара, една все още не осъществена мечта, вписвам се и аз, ако все още добавяш кандидати към томболата! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Аз съм въпросният приятел на Слав,който писа по-горе!Искам да се запиша,тъй като си нямам китара и досега съм свирил само с тази на Слав :cheers2: Имам голямо желание да се уча да свиря,но напоследък съм малко беден и немога да си купя :greenball: Та,бих се зарадвал ако взема първата си китара по такъв странен начин :cheers2: Какта и да е,ако изкарам късмет здраво свиреге ще пада! :) Засега,чао от мен! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кюпа си val_ , дано имаш късмет!

 

 

пп. Искам само да помоля кандидатите да отбележат поне годината на раждане в профила си. Другото не ме интересува -няма да ви ходя на рожден ден.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пп. Искам само да помоля кандидатите да отбележат поне годината на раждане в профила си. Другото не ме интересува -няма да ви ходя на рожден ден.

Аз съм на 15... както и момчето заради което се записвам. Ако има съмнения ще пиша ЛС за да се разберем.

Успех на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се вписвам за брат ми който е в Германия и иска китара и ще се изненада като му я пратя :D

аз съм на 22 брат ми е на 13 почти 14 и винаги е бил фен на рокаджийската музика. Аз имах преди китара и колкото и филмирано да звучи, откраднаха ми я :( Сега и аз нямам ( за момента ) ама ще му я дам на него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп- оп - оп! Ама тая работа хич не е точно така както казва Агоп. Спестил си е доста подробности които намирам за важни.

1) Тази китара е била на въпросния Allegro , който не влиза във форума и който дава тази китара под

претекст ''дай я на някое лапе''. Този човек аз не го познавам.

Като се видяхме с Агоп той ми споменава за тази китара и ме пита дали познавам някое лапе за да му я дам щото

въпросния Allegro вече не свирел и не я ползва.

 

2) Allegro след като занася китарата на Агоп той я дава на мен, за да я дам на някой друг.

Аз му казах че ще я дам на някое лапе от форума, което няма китара.

 

3) Китарата не става да се подари на който и да е в този си развален вид а камо ли на някое лапе. Тя реално е неизползваема.

 

4) За да се подари тази китара, в нея трябва да се вложат пари и време, което очевидно те нямат или не им се занимава. (не знам кое е )

 

Така че моите уважения, но тази китара някога е била на Allegro но сега е моя и след като вложа пари, време и малко нерви, ще я подаря на някое лапе тук във форума.

От което следва, че:

китарата я подарява един приятел

и

Макар и без да участва директно подаръкът си е от него

 

не е точно така.

Много ясно съм го написал и смятам че това е достатъчно. :(

Преди няколко дни ми донесоха/подариха електрическа китара Пълдин и аз реших да я споделя/подаря на някои от вас.

и

 

 

''През това време ще изработя един палисандров нът, защото китарата си няма и ще сложа чисто нови струни

Gibson Brite Wires 9/46. ''

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3 ноември най-добрия ми приятел има рожден ден и мисля, че по-удачен подарък няма и надали ще има.

 

Аз имам китара, ти си решавай дали ми вярваш, ако трябва кажи как да докажа. :godbless:

 

P.S. 13 години

Редактирано от Yo The Real
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.