Jump to content
Българският форум за музиканти

Подарявам електрическа китара


EAmechaniX

Recommended Posts

Да чакаме ли вече в най- скоро време снимки с новия собственик, че и кой знае, може и семпли?... Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Сега от теб искам да ми пуснеш на Л.С. двете си имена, телефонен номер, град и адрес, на който да ти изпратя китарата. Ако ти нямаш тел. номер на майка ти или на баща ти.

Още веднъж, честито от мен. Искам да ти пожелая много, много приятни мигове с тази китара, да се научиш да свириш

добре и някой ден да ни зарадваш с музиката си!

И запомни! Този инструмент може да не е най - якия, но ти го получи по най-якия начин, на който съм способен.

 

Искам също да благодаря на IgniteAll, който беше до мен през цялото време и ми помогна в избора на кандидатите. Благодаря ти! :)

Искам също да благодаря и на Агоп (ultramega), който донесе тази китара, за да може сега, тя да бъде дадена тук във

форума!

Благодаря и на останалите, които бяха тук.

 

 

пп. Утре пускам китарата по ''Еконт'' и в събота... :cheers2:

 

:) на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гоче (Краси), адмирации за идеята и нейното реализиране :icon_shithappens: ! Адмирации и към Игнат, Евтим, Агоп и ако има някой, който съм пропуснал, да не се сърди!

Мочо, пак изби змиорките в реката заедно с хлебарките (а те мрът със зор :rockon:), как го правиш това незнам. Знам, че това начинание не е с цел сензация или задоволяване на его и дано и останалите, които за миг са се усъмнили в това, го разберат. Ще се радвам случилото се, да се наложи като традиция. Още веднъж поклон ;) !

Иначе аз дето ти бях обещал награда "Златен Гриф", тя си е валидна и ще си я получиш за дето организира и реализира проекта "Guitar Brother", а за сръчността си те номинирам за наградата "Златен нът"....за сега медала ще е направен от палисандър :icon_shithappens:

 

.............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, Агоп, Евтиме, евала за начинанието! Налага се да затворя темата, за да спестя онези неразбрали, които след дъжд качулка слагат.

 

Дано и занапред има хора като вас, момчета! Това не е първото начинание на Краси и за втори път ме вкарва в удивление :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес,точно по план,получих китарата от офиса не Еконт.Искам да благодаря на всеки,помогнал за благородното начинание,и най-вече EAmechaniX,който се показа като изключително точен човек :bravo:Китарата е в добро състояние за възрастта си-точно това,което се очакваше да бъде - не кой знае какво,но шанса да я имам и да се упражнявам на нея е нащо,което много ценя и което ме радва истински.Направихте ми деня!

Благодаря.Пожелавам и друг да има моя късмет.

П.П. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.