Jump to content
Българският форум за музиканти

Подарявам електрическа китара


EAmechaniX

Recommended Posts

Впишете годините си в профила!

Профилът се намира ето тук <Профил> само че вашия

- този е моя. Намерете си го и си впишете годините. Най-лесно става, като цъкнете върху никнейма си, който е в коментара и от там избирате опцията ''виж профил''... или най-отгоре на страницата в ляво,

където пише ''потребител хххххх (изход)''

Да няма сърдити после!

 

Другото което искам да съобщя е:

 

1) Участници, които са се регистрирали във форума заради китарата - няма да участват. Съжалявам!

Към вас имам препоръката да поразгледате форума. Може и да ви хареса. :)

 

2) Индиректни участници също отпадат. Братя, сестри, приятели, братовчеди и т.н.

Препоръчвам им да се регистрират - форумът може да бъде и интересен.

 

3) Участници, които имат ел.китара или не са начинаещи също няма да влязат в списъка. Те си знаят кои са, аз също ги знам.

 

4) Участници, които са над 18 години - :) Те вече не попадат в категория ''лапе''.

 

 

Към тези, които няма да участват а са регистрирани и тези, които няма да спечелят, искам да им кажа да не се отчайват. Надявам се а и вярвам, че ще има още такива мероприятия, не само от мен а и от други колеги.

Аз мога да ви обещая, че вие ще свирите на китара по един или по друг начин - стига да го желаете истински.

 

Китарата ще бъде дадена на някой, който е бил регистриран преди тази тема.

Успех и късмет на тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Как да впишете годините си:

1. Намирате в горната дясна страна "Контрол панел"

2. Отдясно има "Меню" в което ще намерите "Настройки: Профил"

3. Попълвате.

 

Извинявам се на EAmechaniX, ако сметне следното за спам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа нещо, което ще е малко "off topic", но точно тук му е мястото!

По-точно да се обърна към тези, които са се регистрирали в последните дни специално за тая тема.

 

Драги ми начинащи китаристи,

не се отчайвайте и следете този форум! Има много интересни теми! :)

Сигурен съм, че ще има и други подарени китари! Това начинание е благородно, достойно и заслужава най-големите адмирации!

Аз лично се ангажирам да спретна в обозримо бъдеще нещо скромно и непретенциозно за "Делото", така че бъдете нащрек и "хвърляйте" по едно оче на темите във форума!

 

П.П. "обозримо" бъдеще за мен е малко разтегливо понятие, поради липсата на свободно време. Така, че моля за търпение!

Благодаря за вниманието и ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен :metalist:

П.С. Яко се запалих по китарите, но случайно не съм много богат, за това ще си пробвам късмета :whistle:

Редактирано от ShOrEbG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, доуточненията по темата имат една тънка мисъл - да не се регистрира някой под 5 ника и да участва 5 пъти.

Затова мисля, че санкцията е добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По молба на благотворително настроеният ни механичен съфорумник затварям темата и обявявам, че томболата ще се тегли днес в 20.00 часа. Записванията се закриват. На участниците пожелаваме късмет. Днес ще ми бъде изпратен списък с хората, които ще участват в томболата и започвам проверка от моя страна.

 

Стискайте си палци и очаквайте обявяването на късметлията :thumbs_up:

 

Поздрави,

Вик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и така, бъркачката вече се върти и точно след 3 минути ще натисна бутон, за да покаже печелившия,

при който ще замине инструментът.

Още малко търпение!

Стойте пред мониторите и ще разберете кой е! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито приятелю, със здраве да свириш, само успехи ти пожелавам! И още веднъж поздравления за инициативата! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички :cheers2:

И най-вече на този,който е започнал благородното дело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.