Jump to content
Българският форум за музиканти

Подарявам електрическа китара


EAmechaniX

Recommended Posts

Здравейте, драги начинаещи и бъдещи китаристи!

 

Преди няколко дни ми донесоха/подариха електрическа китара Пълдин и аз реших да я споделя/подаря на някои от вас. Така или иначе Пълдина не е кой знае какъв инструмент, но за тези които си нямат никакъв ще е голяма радост

и едно ново начало по пътя, наречен електрическа китара.

Моля, всички които желаят да притежават тази китара, да се впишат тук в темата а аз междувременно ще измисля

начин за томбола, по която ще избера един един, при който ще замине този инструмент. От вас се иска само да си платите транспорта, който ще е в рамките на 10лв - Еконт.

По-късно ще сложа снимки на китарата.

През това време ще изработя един палисандров нът, защото китарата си няма и ще сложа чисто нови струни

Gibson Brite Wires 9/46.

 

До скоро!

 

 

ПП. Не ми пишете лични съобщения а се вписвайте тук в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

През това време ще изработя един палисандров нът...

 

Кунчо, цъкни някоя друга снимка при процеса на правене на нъта, чеееее не знае знае ли се, дали ги правя моите както трябва, ако случайно пък прехабиш заготовката от палисандър - небой се, матрял има.

 

Иначе получаваш медал "Златен гриф" за инициативата :cheers2:. Изненадваш ме приятно за пореден път.

 

.......

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станчо, абаносчето го дадох на Виктор и ся имам само палесандърчето. Него тъкмя за копанята.

Имам и разни оригинални, но са късички - не стават. 46 мм е шийката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме впишете ли и мен? Свиря много упорито и много ми се иска да имам електрическа китара, за да се науча да свиря сола, защото главно те ме мотивираха да започна. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че си съгласен да вземеш китарата независимо, че имаш, и с това да отнемеш възможността на някой, който няма?

Едно ''ДА'' или ''НЕ'' ми е достатъчно, без да се впускаш в обяснения.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, идеята е идеална и получаваш автоматична виртуална бира до момента на виждането ни, когато ще се лее реална. Сега ти се сблъска с дилемата дали тази китара ще отиде в правилните ръце и дали този от другата страна не менти... Когато имаш някаква идея кои ще са хората, на които би връчил тази китара, моля драсни ми, за да ги преровя и да видя дали няма да е автокош подаряването. От сега лично заявявам, че ако някой просто иска да добави още една китара към арсенала си и се опита да излъже и го изловя, ще му се наложи да сменя форума с някой, в който ще може да влиза и да пише.

Следя тази тема от този момент нататък, така че внимавайте да не злоупотребявате с доброто желание на хората за помощ. Рядко се случва някой да подарява инструмент просто така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.