Jump to content
Българският форум за музиканти

Подарявам електрическа китара


EAmechaniX

Recommended Posts

Измислих начин за томболата.

Любезното съдействие на Евтим Джерекаров ми помогна, като направи скрипт за джуркане на имената, който

ще помогне в избора. Т.е. ще реши, кой от кандидатите ще получи китарата.

Скрипта е тестван и работи, и му благодаря, за което!

Ще приложа снимка в темата, когато му дойде времето.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

имах акостична китара кремона но един фр. ми я разби на малки парченца (една пиянска вечер).На нея научих точно 2 песни на нирвана и мн бих искал да имам друга китара за да продължа с грънджа :hysterical: на 17 год съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на облегалката, на стола са коланче и калъфче за китарата. Иначе това е всичко.

В четвъртък вечерта джуркам имената и в петък изпращам китарата на печелившия. В събота ще дрънка на нея!

Резултатът ще се знае още в четвъртък вечерта и ще бъде обявен/показан тук в темата със скрийн шот.

 

пп. Последният ден за записване е утре сряда 30.09.2009 до 24:00ч. , защото ще ми трябва един ден за

проучване и синхронизиране на инфото с IgniteAll.

 

Ако имате въпроси - питайте, докато има време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вписвам се ! Свиря вече 3-4 месеца на класическа китарка реших да си купя един пакет за начинаещи с ел. китара но финансите ми са малко и това няма да е скоро. BTW на 15 съм

 

 

 

 

П.П. Иначе идеята е много готина малко хора биха го направили.

Редактирано от Tripper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, много ви моля да спрете с тези поздравителни писания ''браво'' , ''евала'' и т.н. излишни коментари, защото едвам се оправям с подбора на кандидатите. 6 страници писаници а едвам 15-ина участника...

Все пак темата не е за едното ''браво, страшен си!'' Като изберем печелившия - пишете на воля.

Искам да помоля модераторите, ако може да поизчистят горепосочените коментари и офтопика включително и моя, и да се посгъсти темата за по-лесен достъп.

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окастрих темата от почти всички различни коментари от тези за записването за томболата. Моля, недейте да претоварвате с повече от това, което беше. Да пишат само онези, които искат да се запишат.

 

П.П. Впишете годините си в профила си, защото скрипта ще вади този резултат именно от него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 пишете ме и мен .Много искам китара но нямам финансова възможност за такава :) п.п.хь 16 съм и съм много запален :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и аз да бъда записан. Вече свиря на кухарка горе-долу добре и един приятел ми каза, че вече може да мина на електрическа. Пожелавам радост на онзи, който я вземе, защото изглежда страхотно.

На 17 съм. Свиря от малко преди лятото.

Редактирано от ogioto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвам се!

П.П. на 16 съм

Редактирано от Betrayer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.