Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^^^

Аз като пускам снимки сам ги снимам и за фон слагам Български цигари. Може и бира. Иначе някой може да помисли, че снимките от нета са плод на мечтите ми. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Fender Telecaster American Deluxe S-1 Switching system - 2007 w/ hardcase

 

IMG_0161.jpg

 

Наздраве и честито на всички с новите придобивки по-горе!! ;) Със здраве да си ги ползвате и да им се радвате!

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Наскоро пристигнаха:

 

Celestion Vintage 30:

Vintage30.jpg

 

 

Electro Harmonix 6V6 matched quad:

6v6.jpg

 

 

Определено има разлика дори и при ниските нива, на които свиря в къщи. В скоро време ще им бъде направен тест както трябва.

 

Поздрави и честито на всички за новите придобивки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха честито на всички люде с нови придобивки, като китари, тикви, говорители, лампи, гиъри и пак китари

 

ей синлимон отдавна се заглеждам по тиквите на тази марка и ще съм ти много благодарен ако направиш подходящо демонстрационно аудио или направи видео

 

поздрави и всичко най- ЙОООнаци :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Наско!

Бих казал, че ме радва не по-малко от Ibanez RBM, макар да нямат общо като тон и гриф.

 

Един готин драйв буст -

 

tophat_nod-1_001.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Acei ще има сигурно някакво демо, само трябва да се наканим. Вчера с колегата stomanov си посвирихме, но нямам нищо за записване в къщи. По натам ще се съберем пак и вече и със колегата ProjectHamsterdam (човека с микрофоните и хапаратурата) :secret: И се надявам да запишем нещо. :metalist::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Наско!

Бих казал, че ме радва не по-малко от Ibanez RBM, макар да нямат общо като тон и гриф.

 

 

Тони, определено е много интересна китара този Страт - имаш ли инфо за вид дърво, адаптери и т.н.

Такава конфигурация с един нек-сингъл и бридж-хъм, не съм виждал досега при Фeндер :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Баба "Yamaha" вече е активна. От горката китара остана само дървенията, направо си претърпя пълна промяна, дори надписа на главата не е нейния си.

6f352eb5f0030988.jpg

 

e1ab8e1222298a49.jpg

 

4f22214a471f47b2.jpg

 

455e50629313cb18.jpg

 

Тремолото беше заменено с флойд, грифа лакиран с нов надпис на главата, ключовете сменени, праговете изпилени, пикгарда от HSS е променен в HSH, като средното S е просто празна кутийка, адаптерите са подменени с EMG 81/85, 5-степенния ключ е вече 3-степенен, издълбана е за да може да се монтира кутията за батерията и те тека те. Май това и беше, вече няма какво да се прави по този инструмент за моя жалост, щото обичам да си чопкам нещо.

Относно младежите, които искат да слагат EMG питайте на ЛС докато ми е прясно, относно мондаж и т. н. ако има нужда от помощ!

Редактирано от lyu_records
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.