Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Вярно си е това за ватата :) Нещо като Poor man's Auralex. Не бих ги нарекъл бас трапове, по-скоро broadband absorber-и, освен ако не си целял точно бас трапове да са. Все тая, вършат чудесна работа и за записи и за слушане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wow! Този екземпляр ще ме накара да си променя мнението за Теле-тата ;) Дори през монитора "мирише" на много качествена ирзботка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1176493_orig.jpg

Впечатлен съм,честита придобивка със здраве да я ползваш.

Би ли споделил малко повече информация,като как я придоби :punk_guitar: ,ти ли си я събра,готова ли я взе.

Иначе разкошен инструмент,благородно ти завиждам. :punk_guitar:

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ще се опитам да помогна докато и docc види въпроса.

 

Доколкото разбирам китарата е от Warmoth.

 

Warmonth (www.warmoth.com) са доста интересен магазин, който предлага да си поръчаш като избереш всичките части. Мисля че дори има опция да ти я сглобят преди да ти я пратят.

 

Общо взето има много богат избор от грифове, тела и т.н. от най-стандартните до най-кривите форми, и голямо разнообразие откъм избор как да ти я боядисат, като цената е на парче (отделно плащаш за тялото, отделно за грифа, и т.н. т.н.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайтът наистина е впечатляващ и има доста интересни неща. Бих искал колегата да сподели как е направил поръчката, тъй като не видях да шипват до България. Също ме интересува самият шипинг колко е бил. А и да не забравя да честитя тази красавица! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^

 

Инструментът пристигна на части и беше сглобен тук. Първоначално предвиждах цялата китара (гриф + тяло), да е от Koa, но изведнъж "изникна" тялото от Pau Ferro (а такива се появяват наистина рядко) и никак не се колебах!

 

 

 

Относно доставката:

Поръчката ми се поема и извършва от мой приятел в САЩ, като конкретната пратка е част от по-голям товар. Затова не смятам, че техническите подробности и цифрови стойности биха били показателни за някакви референции!

 

Warmoth би трябвало, да изпращат за БГ - някъде през 90-те си бях взел инструмент от тях! Едва ли има някаква промяна в отношението!

Редактирано от docc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес се радвам на 3 нови придобивки, след като се отбих през Райзинг-а, а именно:

 

585139800sy7.th.jpg

 

673529800kt5.th.jpgthpix.gif

 

и

 

102842largeoi6.th.jpgthpix.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми бях го взел процесора едно време, уж да се уча за записвам с компа, ама сега пак си имам група, а и така не ми остана време да се науча да го ползвам пълноценно. Истината е, че драйва от рандал-а много повече ме кефи в общия микс, отколкото този на процесора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.