Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отдавна не съм се разписвал тук и се включвам със следните

 

DSCN2165.jpg

Много готин DI box със с 4 по 12 спикър симулатор, бяха много популярни преди 10тина годинки

 

DSCN2166.jpg

Един от готините пасивни волум педали ( според мен де)

 

DSCN2167.jpg

Видях го в един оказион и не можах да се въздържа, преди го бях виждал само на снимка. Готина идея за любителите на педалчета и процесорите наведнъж. Разбира се е доста морално остарял, но има прилични дилеи ривърби, хоруси и тн, , а пъл и аз си го купих по скоро о любов към старините :)

dell.jpg

И последните ми добавки към домашното "студио" - Dell Inspiron 1525 с Pentium DualCore na 2,2 ghz и 3 гиги рам и Presonus Firebox 24bit/ 96 khz FireWire Interface-много приятна за домашно бъзикане машинка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееее, Пешо, доживя я, братле! Айде сега, записвай я да й чуем гласчецето :drummer: Много яка китарка за много тресня! :drummer::thumbs_up::drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пичилившити, чистито ! :rolleyes:

 

Супееер, Пепиньо, чакаме хит-а, а тая процесоро/педал борд машинка отгоре е супер добра като идея, чудя се няма ли някоя нова фирма дето да я е доразвила...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откога я чакам ... Направо ми се изчака чакането - наложи се втори път да поръчвам, но накрая дойде:

 

strat_yjm.jpg

 

USA FENDER STRATOCASTER Y.J. Malmsteen signature

 

Някой ми беше писал с въпроси за тази китара, но съм изтрил старите мейли - моля, да пише и пита пак каквото имаше да пита.

 

Наздраве!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо ЧЕСТИТООООО, с теб си писахме на лични за този фендър, моля постни семпли и сподели детайлни впечатления за китарата когато имаш възможност!!!

 

:hysterical: Марио :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дами и господа, запознайте се с Ричи >

a6f650a6236dc399649802780e737ba2.jpg

 

За сега семпли няма, щот' не ми се занимава със симулации, но в бъдеще ще има със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откога я чакам ... Направо ми се изчака чакането - наложи се втори път да поръчвам, но накрая дойде:

 

strat_yjm.jpg

 

USA FENDER STRATOCASTER Y.J. Malmsteen signature

 

Някой ми беше писал с въпроси за тази китара, но съм изтрил старите мейли - моля, да пише и пита пак каквото имаше да пита.

 

Наздраве!!

 

WOW ! Честита да ти е и дано стигнеш нивото на малмстеен някой ден с нея <_< За колко кинта я взе ако не е тайна?

 

Честито и на Хетфилд :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата ми красавица!!! :)

 

 

518940158.JPG

 

...да ти е честита...това според мен е една от най-добрите седемструнки...много и се облизвах и аз на времето...и сега като я гледам ме гризе благородната завист...дано я скъсаш от свирене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

След много мъки по поръчването, плащането и доставката най-накрая при мене пристигна тази хубавица:

 

AldenPreview.jpg

Alden2.jpg

Alden3.jpg

Alden4.jpg

 

Alden ZX Blues Line Dragon

 

Поздрави!

 

P.S. Имам малко да пооправя хардуера и сетъп-а, че да започне да изглежда и да свири както трябва - така както се вижда излезе от кашона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.