Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

don_pepinio, усещам как скоро ще започнеш да пишеш в един друг раздел на форума :happy: Те така се случва с китаристите... При нас има запазено местенце и за теб, пък и бира ще се лей :greenangel:

Кажи малко инфо за Корта, че ме интересува за един познат. Цената, материал, качество на дървото и най-вече усещането при свирене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хаха това ми хареса! :P Пък и щом ще има бира! :happy:

 

Иначе басчето е с тяло махагон,грифа е венге а фингърборда e paлисандър.Активен е но може и да работи в пасивен режим.Също така има и mid booster.

 

Аз лично съм много доволен!!! :happy:Мисля че и цената му е много добра. Скоро ще кача нещо да чуете. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, те това е приказка! Прехвърляй се в раздела за семпли, че един новобранец ще съгреши и ще купи бас, който не бих взел за 400 лв. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Забележителни инструменти. Тъй като ми се намира китарка от подобен клас - разликата с бюджетните акустични китари е осезаема, като че ли повече отколкото разликите в електрическите китари.

 

Вместо няколко "такива", защо не скочи направо в по-високия клас - Колингс например, за Райън няма да питам, защото там са луди кинти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ааааааааа-батка пушка си отвсякъде,кво ще правим с фенклуба на Шектър,аз сега много съм се озъбил на една стрела от тези за 2008 година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ааааааааа-батка пушка си отвсякъде,кво ще правим с фенклуба на Шектър,аз сега много съм се озъбил на една стрела от тези за 2008 година.

Ако това беше адресирано към мен, да! Фен съм на идеята, а за "стрелата" не си само ти озъбен :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Лоред-е , много добро обзавеждане :)

 

И аз ще се похваля най после :P

 

5417_036.JPG

 

По подробна фотосесия ще и направя като я позабърша и преведа в по угледен вид(а и като ми се зареди батерията на апарата) и ще има снимки в един друг раздел в една друга тема ;)

 

ПП. обещавам на другите снимки мен да ме няма вече, че да не загрозявам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

086mk4.th.jpg

087pb6.th.jpg

088vp1.th.jpg

 

Ето това си взех преди 1 седмица от софииския РФ. Като човек, който знае какжо турси значително бързо успях да се оправя в магазина и с покупката и с всичко останало. Обаче едно не можех да разбера-толкова ли ми личеше че съм от пловдив и съм бил път специално за да си я купя ,та продавачите искаха да ми продадат отделно с китарата на 3 пъти калъф и на 2 пъти струни. Както и да е оправих се. Бях оти6а с намерението да си взема инякакъв готин колан, но отношението на продавачите, които 30 минути търсиха кашона за китарата(които така и не намериха) ме отказа. Но иначе съм много доволен от покупката си и добре че бяха РФ да ми внесат китарата :thumbup: ама малко отношението им към клиентите им куца, но все едно... квото-такова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.