Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Изглежда ми много добра играчка. По-добра ли е от онези мини усилвателчета на Marshall ?

Откъде може да се намери такова чудо ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Лол само 90 кинта :cheers2: Колко силен звук вади и на какво е на батерии някви обикновенни или се презарежда с адаптер :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм голям фен на Ибанез, но трябва да призная, че китарата е адски красива, за звука не се съмнявам. А между другото, откъде са солничките, че са мн култови?

Прав си има страшен тон много топъл звук и много състейн, а и с тези пуш-пул и минаването към сингъл коили направо ме устройва за всякакъв вид музика,а солничките са от Райзинг Форса,цена незнам нали са подарък ,но имаха даже няколко комплектчета,вчера минах от там сигурно ми е инфото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ТУК се продава същата джаджичка на Vox.

 

Най-сетне след година и нещо чудене и моткане се сдобих с това дилейче:

531364.jpg

 

:blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

L320-BSx01.jpg Да ми е честита.Най-добрите ми приятели ми е подариха за рожденият ден днеска останах много приятно изненадан,защото и бях хвърлил око отдавна и защото не го очаквах.Незнам от къде са сабрали пари но е страхотен подарък и доста ми хареса как звучи въпреки ,че е от евтините модели Лес Пол.Не видях да има някакви дефекти и засега сам доволен за много време напред :bravo:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

eaf512id4.jpg

От няколко часа е само моя. Schecter Hellraiser V-1 FR BCH. Трипластов махагонов ултраудобен гриф, махагоново тяло, сет нек, активни EMG-та, оригинален Флойд Роуз и други екстри. За разлика от други Ви-та и Роудсове, тази булка е ръстов играч и не ми седи като играчка в ръцете (щото съм близо 2 метра). По хубави снимки, семпли и подробности около дефлорацията - след медения месец.

Редактирано от DYLGIQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, красота! Голяма честитка. Между другото, да не си я купил от ибей? Снимките там са същите. Айе чакаме инфо и повече снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Леле, красота! Голяма честитка. Между другото, да не си я купил от ибей? Снимките там са същите. Айе чакаме инфо и повече снимки.

Аз булките си ги купувам само от лингурския събор в Стара Загора на гарата. :icon_shithappens:. А инструментите си ги пробвам, преди да ги купя. Снимката е от там, в нетя още няма много други - моделът е нов.

Редактирано от DYLGIQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ТУК се продава същата джаджичка на Vox.

:greenangel:

Малка корекция: В линкчето което си дал става въпрос за classic rock amPlug-а на Vox. Това горе е AC30. Не че става въпрос за различно качество или цена ама си обажда различно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.