Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да ти е честита! Трябва да си направим фен-клуб на Schecter тука във форума. Знам със сигурност поне още няколко мераклии! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп,мараба приятелю,не съм го продал.Винтиджа е страхотна китара и не възнамерявам да я продавам :) .Айде,трябва да се видим и ще почерпя!!!Пък и ти щом ще имаш повод да почерпиш скоро...

Първо,честито!Няколко пъти съм сънувал мокри сънища с Гибсъни,та бая завиждам! :wub:

А би ли споделил за разликата между Винтиджа и "Дъ риъл тинг".Толквоа ли е голяма разликата,колкото и цената и въобще какво ти е мнението за двата инструмента,понеже имам Винтидж и искам да си въобразявам,че свиря на Гибсън. :D

 

 

Здрасти братле,сори че ти отговарям чак сега,но не съм имал време.На въпроса ти-да,разликата е огромна във всяко едно отношение,което обаче в никакъв случай не прави Винтидж лоша китара!!!Просто Гибсън си е Гибсън,има огромна разлика не само с Винтидж ами и с всички други марки китари.Мен ако питаш няма такава китара която може да се мери с Гибсън,казвам го защото съм притежавал почти всички марки китари,които са ми известни.Основната разлика е в изработката и звука,Гибсъна е като скулптура,всеки един детайл е изпипан,бих казал до съвършенство.За звук няма какво да говорим,китарата звучи много мощно и агресивно и си иска сериозна ръка за да бъде обуздана,бих я сравнил с питбул на синджир,който ако отвържеш и нямаш контрол над него не знаеш какво може да ти стори.Относно Винтидж,имам добро мнение за техните копия на Лес Пол и притежавам такова,но с доста ъпгрейди.Ако сложиш едни хубави адаптери и смениш хардуера китарата ти спокойно ще може да се мери с по ниския клас Гибсъни(студио,джуниър),но в никакъв случай със стандард или класик сериите.Надявам се да съм ти отговорил достатъчно изчерпателно и ти пожелавам един ден да се сдобиеш с "Дъ Риъл Тинг" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ukulele акустичен бас ли е или миниатюрна китара с 4 струни,или нито едно от двете,понеже от снимките немога да преценя колко е голямо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тва е китарка тръгнала от Хаваи , но произхода и е от няква малка португалска китара.

Тунинга е: g' c' e' a' :cheers2:

Има и други настройки де...едната е като китара, но тази е супер специфична...

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ А някакви семпли на Саза като е с микрофон ??? :cheers2:

 

И честито за придобивките (Ukulele-то и Doumbelek-a) !!

Редактирано от TheWhiteGhost
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Точно преди броени секунди колегата KKertev ми повери тази сладка играчка:

352_image_med_Rocktron-Metal%20Planet.jpg

нямам търпение да я вържа за Чудовището и да отпраскам до сутринта.

Редактирано от Martyr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.