Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

^ Немога да ти кажа точна цена защото вече не я помня :oops:

Виж в сайта на Визиартс или пиши на Джани да ти каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Stumpamp.jpg

Не мога да не споделя моят приятел Ники - Фена какво бижу ми сътвори. :hysterical:

Благодарско. Ники, очаквай да чуеш ефектчето в албумеца, който се подготвя :greenball:

 

 

...невероятен дизайн...а да ти е честито...и някой ден да почерпиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Честито, а от извън БГ ли го купи? :)

Аз поне очаквам с нетърпение ревю и впечатления, че нещо съм му хвърлил поглед и изпитвам колебания между него и timefactor-a на Eventide...

Но ако Нова-та има поне нещо общо с 2290 (извън маркетинговите писания, че "е базиран" на него) няма да има съмнение кой ще си взема - аз поне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее и аз доживях да си зема Distortion...Не е кой знае какво даже въобще ама мен ме радва ето го и него :

 

6175_381.PNG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска си взех от Технополис едно кубе - Fender Frontman 15G. Като за първо, мисля че е добър избор. Едо и една снимка:

 

9423_976_m.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера съм горд притежател на тази красавица - Schecter OMEN 7 Extreme BCH :

 

111093_large.jpg

 

IMG_2640.jpg

 

IMG_2642.jpg

 

IMG_2645.jpg

 

IMG_2647.jpg

 

IMG_2651.jpg

 

IMG_2653.jpg

 

IMG_2654.jpg

 

От Томан пристигна точно за месец и половина, но нервите си заслужаваха. На СЕДМОТО небе съм! Само, дето сега съм си по Ловеч и нямам с какво да я чуя тук, но утре вече ще има "Feel the power!"

 

Още веднъж "здрасти" на Schecter семейството!

Редактирано от Fanatik_Priest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за Schecter-а,изглежда много готино

Ето и една фукня от мен след дълго чакане най сетне се сдобих с една китара която отдавна исках

30610332023.jpg

Звучи страхотно,леко по прозрачна от ЛПто ми,която от своя страна звучи мъничко по дебело.Като цяло оценката ми за инструмента ми е 10 от 10,само ротари суича ме дразни,но бързо се свиква

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Мдам със всичко се свиква - определено :)

Честито и да и се кефиш, в което съм сигурен:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кольо , честито за прекрасният инструмент . Да го разтриваш както само ти си знаеш ;) . Да се похваля и аз с какво се сдобих тия дни.Още нямам пълни цялостно мнение за машинката щото бях много зает ,но на първо слушане ми направи голямо впечетление кристалният саунд на този процесор. 004417946.jpg

Редактирано от Fashion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, бейбе!

 

Сбъднах една от пубертетските си мечти! Отсега нататък АЗ ще издевателствам над бейбето на Цвъри - срещу известна сума, разбира се! Вече имахме неколкочасови актове и кво да ви кажа - оргазъм в стил GCB95. Оправям бейбето с драйв и отпред и отзад, фантазията ви е бедна! Е, не е като да клецаш Морен педал (Black bird) или Уами (visiondann), които са се похвалили наскоро, но все е секс, пък е и класика. Дето се вика - go stright - go analog. Много по истински звучи от секви процесорни квакочи. Всъщност то това си е истината. Снимки няма да ви показвам, щото са неприлични!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

frs%20(Large).JPG

FireSound от Ники. Супер Драйв Бустер...замислям се за следващи ефекти от него!

Ето и малко демо като буст пред амп.

http://nalbantov.com/Dimi_Nalbantov_FireSound.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.