Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито,а в какво се изразяват модовете ако не е тайна разбира се :hysterical:

Мерси! Единия СД-1 е моднат за по мек и дебел звук. Ники знае най добре :D

ДС-1 е моднат по схема на Keeley DS-1 Seeing Eye Mod. Пред амп е чудесен. Има един диод и драйва е динамичен при силна атака-повече драйв. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те не са ми много нови нещата ама все пак и аз нешо да покажа....(holow body-тo ми е от колегата kitaratapesho за което искренно му благодаря)

 

 

DSC_0045.jpg

 

 

DSC_0046.jpg

 

 

DSC_0041.jpg

 

 

DSC_0044.jpg

 

 

DSC_0043.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kitari8.jpg

 

Ъпдейтвана ми колекция от ел китари.Смятам да разпродам няколко,та реших да ги снимам за спомен всички.

От ляво горе

Диката къстъм,Fender Stratocaster(американски 84та)Yamaha SA2200,PRS Custom24,Blade Delta Standart(къстъмизиран от Диката и Никифена),Gibson LP Studio

 

От долу ляво

 

Yamaha Pacifica (някаква буква)121,Ibanez EX(Не помня модела ранни 90те,корейска)

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо къртите с тези красавици:rocker:Поздравления....

Ето ги и моите 2 с които свирия:)

Едната е джаз мануш китара купена от www.musicjam.hit.bg,марка Richwood-холандско производство,страхотен тон вади:PНаправо избих рибата като си я купих за доста ефтина цена-420 лева:headbang:

Другата ми е от доста време,майсторска класическа китара.Изработена от чичо ми...:P

P9090283.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ще е гарга - да е рошава ... Малко нови микрофончета от оня ден ...

 

:):thumbs_up:

... Да не записваш хорова музика или симфоничен оркестър, бе ман ? :) Абсолютно реален въпрос извън шеговития тон - добре е да се знае :)

 

Ами и това ... Но по- ме блазни идеята за истински съраунд апликации ... :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Мерси-ми супер талпа се оказва като начални впечатления,ключовете не ми вдъхват доверие,но ще видим с времето.За цената си е без грешка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.