Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

не бих го нарекъл така в никакъв случай. трагедията е, че ми ври главата от задачи и нямам време да седна да се занимавам. но вчера за 1 час свирене бая ме грабна 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

^ Ясно, че влизаш през компресора, ама откъде излизаш? :D

 

Майтапя се! Честита да ти е придобивката! Скоро - нова, по-голяма педалиера! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми... да се похваля и аз...

http://www.mydukkan.com/media/cort.cortb4.jpg

В момента ми е технически невъзможно да го снимам, но се надявам, че съм направил добър избор за първи бас.  :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Малко ъпдейт на моите сетове. Отдавна си бях заплюл да си направя SWR, преди Фендер сет. Малко по малко и най-вече от чужбина посъбрах това. Имах си от преди и преамп на съседите им от Groove Tubes. В момента го изпозлвам за контрабаса ми и минава през системата ми и той. Снимки:

PICT4334_zps4039d140.jpg

 

PICT4336_zpsec8f3c46.jpg

 

PICT4338_zps4e54995c.jpg

 

Отдавна съм си заплюл една рядка серия камиончета на японската фирма Guyatone. Тази микросерия се е произвеждала 90 те години само и са изключително редки. За 3-4 години успях да събера тези бонбони. Има още, които искам да си взема но полека-лека и само да излезе нещо. Иначе ето педалите от бъдещия ми педал борд. Да имам нещичко да си тъпча, да не скучая. :-)

PICT4347_zps4c431ac0.jpg

 

PICT4349_zps3d25dcc4.jpg

 

Иначе рака и китарите са ми същите, като на предното ми представяне:
http://forum.muzikant.org/topic/6585-%D1%84%D1%83%D0%BA%D0%BD%D1%8F/page-90?do=findComment&comment=706023
 

Редактирано от tsetso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Това е бас версията:

http://guyatone.com/Br2.php

Не съм я пробвал, но помня, че въпреки скромната й цена я използваха доста популярни музиканти.

 

И за да не е пълен офтопик: Браво, Цецо, сериозно оборудване. Много харесвам класическите модели на  SWR

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Нова играчка за коледа :)  Мейпъл нек тру с пластове венге. Фингърборда прилича на Rosewood.HIPSHOT хардуеър. EMG соупбари + EMG електроника с параметрик на средите.

 

52c0386a7e505.JPG

 

52c039e0bd3c4.JPG

 

52c03a0767a81.JPG

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова играчка за коледа :)  Мейпъл нек тру с пластове венге. Фингърборда прилича на Rosewood.HIPSHOT хардуеър. EMG соупбари + EMG електроника с параметрик на средите.

 

52c0386a7e505.JPG

 

52c039e0bd3c4.JPG

 

52c03a0767a81.JPG

Батенце не можа да се сдържиш!!! Евала,винаги трябва да се отдаваме на пороците си!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.