Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня

fracture
 Share

Recommended Posts

Криейтвам нова тема, провокирана от един пост на Разбойника (благодаря да което :) ).

Целта на тази тема е, всеки да се изфуква тука с нещо в наш'та си област. Започвам ...

1. От миналия месец басът ми е с нови адаптери Villex

2. Пак от миналия месец, съм притежател на VXL Bass Attack

и понеже когато са изброени 1 и 2, винаги има и трето, тогава

3. Тоже от предидущия месец, притежавам и SR831QXLR

но си е срам и позор за мене (басси, темичката несъздадена и от фукария на срамота), защото все още не съм намерил кабели за да комплектовам чейна :)

Аз пък преди малко си преварих струните Стаг - все още не ми се дават пари за нови :ph34r: А и съм с нов адаптер- Пакмен къстъм мейд :D

Аз пък преди малко си преварих струните Стаг - все още не ми се дават пари за нови :lol: А и съм с нов адаптер- Пакмен къстъм мейд :lol:

Аз това със струните го направих в началото на седмицата, макар, че мога да се изфукам, че имам един чисто нов комплект блу стиил струни

Да се изфукам flisk ми зе ключове от ибей, и пак от там имам активни МЕК адаптери, и да се изфукам, ще си имам фретлес догодина.

Не знам дали е за фукане, ама може и 1 глава 100вата лампова да избарам скоро за баса, ей така съвсем небрежно :lol:

ПС и да се изфукам вчера си купих много яки обувки за зимата цък

...

Не знам дали е за фукане, ама може и 1 глава 100вата лампова да избарам скоро за баса, ей така съвсем небрежно ;)

ПС и да се изфукам вчера си купих много яки обувки за зимата цък

А е просто небрежно да попитам - и такива работи ли можеш да избараш ?

btw: и аз искам такива обувки

не бе не е правя. просто малко едно добиче имах преди лампово и сега се надявам да тръгне ;)

не е пускано, щот имаше щети в него ;)

Аз пък искам да чуя тоя VXL Bass Attack :P

Честито @Martinez, със здраве да си го басиш. Как се сдоби с SansAmp-а, аз едно време имах големи мераци за него, но така и не ме огря.

btw: първия линк нещо не зацепва

Честито @Martinez, със здраве да си го басиш. Как се сдоби с SansAmp-а, аз едно време имах големи мераци за него, но така и не ме огря.

btw: първия линк нещо не зацепва

Да и аз забелязах за линка - сори за което.

Един познат Х-Американец :virtuoz: си заминава за Щатите и ми го продава, тъй като тук просто ги няма.

• 2 weeks later...

Ами да се похваля и аз! От събота вече съм горд притежател на този бас:

http://www.firstguitarshop.co.uk/view_prod...665b7153591a096

Вече беше изпробван на репетиция и мога ад кажа, че е страхотен! Адски удобен, и с невероятно добър звук! :D

Опа - тъй като на линка има 2 модела да уточня, че моят е 4 струнния фретлес. :D

Edited by Storm Warrior