Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

^ 3-ма сме му много на мотора. 'Зех да не го карам, а като го карам - да звъня повече по телефона у дома. :) И зат'ва. Сега и газово котлонче, и баня, и широки спални и яка музика...,и жената доволна :metalist:, и малката - щастлива до тате си. Priceless.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

$(KGrHqRHJEMFIIv!OFq!BSDhgGhK0Q~~60_12.J

 

този малък риг. нямам търпение да пристигне.

между другото, ямахата от предната страница обажда бая доволно. 

хубава седмица на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

данке шон!
бая шум ще се вдига с него.
във времето ще му добавя и една 15ка.
Hartke HA 4000 head 300 watts into 8ohms , 400 watts into 4ohms.
Hartke 4x10 XL cab made in USA reduced weight 70lbs due to installation of 2x eminence neo drivers and 2x Hartke transporter drivers. Total power handling 450 watts at 8 ohms. Neo paper cones add smooth low end and the aluminium cones give that classic hartke bite and clarity.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми намерих си бас с който да почна да се уча:

1_St.jpg 2_St.jpg 3_St.jpg 

Правен от пловдивски майстор, довършван от варненски майстор. Имена не знам и не ме интересуват на този етап. Важното е че се сдобих, дори и временно, с читав инструмент...

А за цепенИците - някой ден ще си експериментирам с едната да я възстановя колкото мога и да я подаря на някой приятел.

А за цепенЯците - ще се направя че не съм го чул/видял, защото по принцип не обичам да се заяждам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залагам на Вълчинов и Zvetano, хехе! Честито, със сигурност е по-добре от предходните, успех! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая завърших малкия риг :

 

DSC_0756.JPG

 

Ampeg Portaflex PF-500, 500 вата на 4 ома, клас `D`;

Warwick WCA 211 PRO, 2X10" Eminence Speakers; 1 HF horn with attenuator; 400 watts RMS. 

 

Покрива всички мои нужди за репетции и лайв (за малки клубове ми стига, за нещо по-голямо - като монитор) при общо тегло 26кг., освен това влиза в багажника на Corolla и остава място за каса бира!

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.