Jump to content
Българският форум за музиканти

Vintage Guitars


bulby

Recommended Posts

А няма ли някоя по-метълски ориентирана с версия за лява ръка? Примерно като двете, дето ти ги имаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си ги обсъждаме ние тез Винтейдж китарки, ама занапред от къде ще си ги купуваме, като днес едно от момчетата в РФ ми каза. че вече ще предлагат Хамър и спират Винтейджа. А Лес Пол копията с марка Хамър почваха от 4200 лв. Made in USA!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Е аз предпочитам Hamer Vector пред една китара за 500 кинта.

 

 

Aз направо Gibson LP Standard предпочитам, обаче струва ми се, че в случая не опираме само до предпочитания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Добре си ги обсъждаме ние тез Винтейдж китарки, ама занапред от къде ще си ги купуваме, като днес едно от момчетата в РФ ми каза. че вече ще предлагат Хамър и спират Винтейджа. ... :thumbs_up:

От Обединеното Царство-Господарство, откъде! Да не мислиш, че моята от РФ съм я взел? И то не че нямаше да го направя с кеф, ама просто 3 месеца така и не дочаках цвета, който исках. Както и да е ...

Редактирано от sevenstring
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой пипал ли е акустична китара Vintage?

Стига бе, никой ли няма акустична Винтидж?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те май xxxx не са внасяли акустични Vintage-и, и може би това е основната причина, да няма хора, с такива. Може и да бъркам, но мисля, че не съм виждал такива там? Някой знае ли нещо по въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пробвал една 12струнна и макар да не съм експерт по акустичните китари ми се стори, че също както електрическите са добра оферта като за парите си, също както и електрическите. Value For The Money както се казва тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, аз съм решил следващата ми китара, да е точно 12-струнна (за блус е велико). Щом казваш, май си струва да се разучи въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да е точно 12-струнна (за блус е велико)...

Интересно ще е с бендовете. А блус без бендове... БДУ, не се сещам да съм виждал никой да жули на 12-струнка. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Колеги имам два въпроса, за които не си заслужава да отварям тема, а тази е подходяща.

 

1. Задължително ли е едни "алнико-хъмбъкерс" адаптери да звучат "винтидж"?

2. И "винтидж" звученето само с "алнико-хъмбъкерс" адаптери ли се постига?

 

Знам че апаратурата е от първо значение, но да си говорим основно за адаптерите.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.