Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

А!? Имаме познал верния отговор!  :godbless:  :greenball:  :lol:

 

Наско, Хеймър-а е супер, наистина. Страхотни китари правеха, само дето тази компания вече не съществува... благодарение на глобализацията и Фендер,

които до каквото се докоснат после там и трева не никне....

Редактирано от Kalmar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се разпиша, това пристигна скоро от Томан чрез динакорд

 

207396_3940823814035_1584137129_n.jpg

 

Снимката е с телефон, това е модела

 

http://www2.gibson.com/Products/Electric-Guitars/Les-Paul/Gibson-USA/Les-Paul-Gothic-Morte.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път пиша в тази тема, но и аз да се похваля ! :)  със нова китарка Framus Diablo

 

http://www.framus.de/modules/produkte/produkt.php?katID=11018

 

Благодарности на колегата, който я е пазил дълго време!  :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Новата-стара китарка - съвсем прясно ъпгрейднат  страт'79 :

 

img1022c.jpg

 

img1023bm.jpg

 

Модификациите - ключове: Sperzel locking, тремоло: Babicz - Full Contact, Адаптри - Suhr  - M. Landau (със сменени капачки), пикгард - pro-steel pickguards, Благодарности на К. Димитров - "майстора" ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Начи, така доста завиждам, само пикгардът не ми е по вкуса, но завиждам доста, много е гот :metalist:

Редактирано от MrDeath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно! Аз единствено бих махнал двете "Струнни дървета", които държат струните надолу. С тези заключващи ключове,

които са супер ниски при първа и втора струна, не мисля че има нужда от тях, а и само ще разстройват.

 

Освен това виждам, че имаш намотки на ключовете... при заключващите ключове намотките са излишни.

Там идеята е да няма такива - колкото по-къса е струната, толкова по-малко разстройване.

Редактирано от Kalmar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Честито, мен! Китарата е жестока.

 

Не знам дали ти си правил ъпгрейда, но аз лично не бих разбутал '79 страт - бих го оставил както си е. Но тъй като ъпгрейда е факт - със здраве да си го позлваш.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско за честитките! - Да @Kalmar - абсолютно си прав - намотките са понеже не съобразих дължината на първите струни в бързината, иначе знам за това и ще го коригирам, а относно дърветата - ще се възползвам от съвета ти - може би имаш право! Данчо понеже и аз доста се двоумих как да постъпя - избрах максимално лесен за слагане хардуер който да се слага директно без да се разбутва в общи линии дървенията. Поздрави!

Редактирано от Telerig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.