Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Нали ;) , и аз все това разправям, ама много хора не вярват :) , уж е същото като Епифон и Винтидж, ама нищо подобно.

 

Честито и да и се кефиш със здраве, на теб като ценител на добрия саунд, отдавна ти трябваше една такава машина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мерси :)

Много е далеч е от копията,въпреки че е най-евтиния Гибсън.Предполагам заради кухините и материала,също така и ъгъла гриф-тяло е по-голям,но смазва като звучене (щом и жена ми го забеляза.. ;) ).

Също така е с по-дебел гриф,което ми е много удобно и не натоварва толкова ръката при свирене след 17 поз.,но предполагам че е индивидуално това.

уж е същото като Епифон и Винтидж, ама нищо подобно.
...да. Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз - BOSS GT8

 

gt-8a.jpg

 

Мене това ме размазва със възможностите си, а като го ръгна в Marshall-а си се получава грамотна работа.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

009385825.jpg

 

Това е друг филм..Саунд!! :hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

 

 

Добре Дошъл в клуба,наистина копията са много далече от оригинала!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :hysterical:

Много е далеч е от копията,въпреки че е най-евтиния Гибсън.Предполагам заради кухините и материала,също така и ъгъла гриф-тяло е по-голям,но смазва като звучене (щом и жена ми го забеляза.. :hysterical: ).

Също така е с по-дебел гриф,което ми е много удобно и не натоварва толкова ръката при свирене след 17 поз.,но предполагам че е индивидуално това.

уж е същото като Епифон и Винтидж, ама нищо подобно.
...да.

 

Честито :hysterical: и добре дошъл както се казва :hysterical: Догодина Стандарт ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си взех една такава гьостерица:

 

175740.jpg

 

Още не съм я снимал, не е никак зле, даже адаптерите са по-добре отколкото очаквах, но въпреки всичко ще сменя поне тоя на бриджа.

 

Само кофти че е доста неудобна за свирене седнал...

мии тея модели за да ти е удобно да свириш седнал тряя я даржиш кат класическа китара :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.