Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

@Stanbog Извинявай за моето невежество,може бе много хора сега ще се попикаят да се хилят на моята тъпотия но какво е това или по-точно за какво служи :О

aми... това е Line6 POD Studio GX - комбинация на аудио интърфейс и софтуер за симулация на ампове/ефекти/кабинети и тн. общо взето най-улеснения модел POD, който е пригоден специално за home recording щото го връзваш с USB директно за pc-то и записваш.

 

за повече инфо: http://line6.com/podstudiogx/index.html

 

 

 

@Еntwine89: за пръв път виждам такъв Jackson с 4 врътки. тва 2 пъти волюм и 2 пъти тон ли е или нещо по-екзотично?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това май е един преправян Джаксън, който се продаваше преди известно време във форума - активна електроника и волюм+тон потенция за всеки адаптер.

 

Епа честито, много се изкушавах аз тогава да го отнеса >=)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха благодаря за инфото,и честото за Джаксона на Entwine89

 

п.п. За колко си го взе и тва ми е 50тия пост - :);)

Редактирано от Tomcat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.emginc.com/displayproducts.asp?...p;catalogid=135

 

По късно ще постна един семпъл, как тази малка джаджа превръща Crunch-a на ампа ми в Crush! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- накрая и моя проект видя бял свят, а и за моя огромна радост се получи нещо много по- добро от това което очаквах.

 

differentbacklargecopygp9.jpg

w800.png

 

За по подробна информация по китарата може да разгледате и да пишете на човека, който сътвори този звяр на този адрес:

http://www.kdbasses.com/guitars.html

 

А ако някой иска да пробва добре е дошъл!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a.s.a.p :recourse: Изработката е велика!

Честито!!! Напиши от какви дървета е ?

:rocker:

 

Да човек наистина китарата си заслужава:)Благодаря ти много и от името на човека, който я направи!

Виж в сайта той там много добре е описал всичко, а и е баритонче, че съм в G:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Изумителна визия :):thumbs_up:

Напиши малко повече за твоите впечатления от поведението на това произведение на изкуството като инструмент - удобство, звук?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Изумителна визия :):cheers2:

Напиши малко повече за твоите впечатления от поведението на това произведение на изкуството като инструмент - удобство, звук?

 

Визията на живо е още по- добра уверявам те synchu:))

Едно от нещата, които най-много ме впечатляват в тази китара са адаптерите. Пасивни са и са произведени от KD, а като звук са достатъчно силни и с много добра атака. Аз имам и shecter с blackout и на мен лично звука на KD ми допада повече:)

Всеки адаптер може да работи и като сингъл. Чистите китари са кристални. Не мога да отрека, че китарата е тежичка, но ще си нося бремето:)

27 инча скала както виждате в сайта му - за мен беше важно, защото 7мата ми е в G.

Ако някой иска да я пробва няма никакъв проблем от моя страна стига да се разберем за удобно време:)

скайп:tuionui

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- накрая и моя проект видя бял свят, а и за моя огромна радост се получи нещо много по- добро от това което очаквах.

 

differentbacklargecopygp9.jpg

w800.png

 

За по подробна информация по китарата може да разгледате и да пишете на човека, който сътвори този звяр на този адрес:

http://www.kdbasses.com/guitars.html

 

А ако някой иска да пробва добре е дошъл!!!

 

Хохохохох!! Това кефи адски !! :cheers2: Страшно, страшно оригинално ... Отивам да я доогледам в сайта на човека ... ЧЕСТИТО !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни семпли на китарата. Ало може и видео в ЮТуб!

Много е добра на вид!!! Поклон! :cheers2:

 

Black Bird:) Тука вече ще ме затрудниш много:) Ще видя дали мога да запиша нещо в репетиционната, че тука нищо под ръка, само едно 15 ка фендер!

Ще се опитам веднага когато имаме евентуално някои запис от лайв или в репете да ти метна запис:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.