Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Здобих се с Ибанец GRG170DX, чисто нов на смешната цена от 190лв, заради само една пукнатинка на боята, направена по време на транспорт. http://global.ebay.com/IBANEZ_GRG170DX_ELE...0158468302/item :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А в същност , на такъв Ибанец може да се свири успешно почти всичко предназначено за електрическа китара. Разбира се саунда ще е по посредствен от този на някоя скъпа китара, но наче инструмента си е удобен като идея и свири повече от задоволително , като за начинаещи. 95% от свиренето е в ръцете и главата на свирача, а останалите 5 процента трудно могат да се оценят от по начинещи и поради това не са им нужни( лично мнение ) като за начало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

http://www.4shared.com/file/117972636/33764554/IMG_4703.html

 

 

така и не се научих да поствам снимки директно :music336::spam:

 

но да се разпиша и аз тук .

Редактирано от stevie wonder
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,ако видите Бате Костадин от Н,З,каква китара ми прави/преправя/...........като стане ще се изфукам и аз.Смятам ,че ще е уникат.Нямам търпение и за това споделям.Иначе поздравявам всички с новите придобивки и да се кефите и събудите някой заспали хора!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...така и не се научих да поствам снимки директно ;):D

Тоя сайт не е подходящ за целта, не може да се вземе директен линк, който да ползваш с тага [/img]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се похваля с най-великото нещо, до което някога ще се допра. Gibson SG mirror(благодарение на съфорумника ни Светльо), както и един Digitech Screamin' Blues.

2002.jpg

2004.jpg

2003.jpg

Ето го и цялостния ми електрически гиър.

2001.jpg

 

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам ти (благородно :D ) . Да ти е честит Гибсънчо и много да те слуша. Очаквам големи неща от теб, момче, стягай се! :lol:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.