Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

 

"This photo cannot be viewed because it has either been deleted or marked as private by the user."

 

Като пускате линкове, първо се уверете, че работят за обикновения потребител ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нааааааай накрая и аз да пиша тук.

 

Днеска си взех от Nevermore Шектър Омен 6 Екстрийм ФР :wacko: и просто незнам къде се намирам. Китарата е страшно яка.

Специални благодарности на съфорумеца. Наистина многоотзивчив човек, голям пич и добър търговец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

guitarra-jackson-ke3-kelly.jpg

 

Така изглежда втората ми китарка. Ето и демо :godbless: Само за тест драйв беше тоя запис. Качеството на записа е ужасно, но като цяло китарката си звучи супер.

Редактирано от horsefucker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се радвам на една такава сладурана но с емг 81 85 щото дънкана не ми харесаха евала пази я много от къде я взе и за колко :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Гепих си я от форума от един съфорумник за 800 кинта. Даже с куфар ми я продаде човека! :thumbs_up:

Тва келитата са яка работа. Имам и едно щатско, ама само на репетиции свиря с него. Тая новата е за вкъщи.

 

----------

Mod edit: Моля, прегледай темата за правопис

http://forum.muzikant.org/index.php?showto...t=0&start=0

Редактирано от sw1tched
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес получих първата си електрическа китара и засега съм доста доволен. Stagg S200 - много лоши неща прочетох за нея, но напълно незаслужени според мен. Звука е добър и за начинаещи е перфектна. Към нея получих калъф Stagg, взех си колан, устройство Berhinger UCG102 и всичко е на 6. Hell yeah!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Хайде и аз да се похваля с тези две машинки,закупени от съфорумници. :)

 

img89341.jpg

Редактирано от untraceableone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито!!!

Благодаря!

5-6 рифчета, някое пискливо соло в стил Andreas Kisser и изкъртих маалата :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.