Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Аууу, много космически ! Този ли е с Kinman адаптерите ? Аз тъкмо мисля да си напазарувам едни такива и да занимавам инж. Христов да ги тури през отпуската.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Евала за стратовете :) . Просто ми е любопитно какъв е смисъла от 2 еднакви страта ?Леко доловимата разлика от опитно ухо едва ли е супер мотивация за закопуването .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не държа две еднакви китари за постоянно и то точно защото има съществена разлика между тях( в саунда). По добрата ще остане, а другата ще послужи за бакъп определено време ( докато свиря с една поп група) и ще замине при новия си собственик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за честитките :punk_guitar:

Аууу, много космически ! Този ли е с Kinman адаптерите ? Аз тъкмо мисля да си напазарувам едни такива и да занимавам инж. Христов да ги тури през отпуската.

Определено са различни тези адаптери, но не знам дали ще се харесат на всеки. На мен ми се струва прекалено ярък и рязък тона. Всъщност това не е зле ако си с група, има пробивност, но пък по като сме сравнявали с друг страт с нойзлес адаптери другия ми харесваше повече лично на мен(доколко разликата е идвала от адаптерите не знам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(доколко разликата е идвала от адаптерите не знам)

Напротив, още тогава доказахме, че Кинман звучат по-чисто в транзисторно комбо в сравнение

с Фендер Хот Нойслес. В ламповите ампове, предимство имаха Фендер.

То е ясно, че китарите си бяха различни години и другия Фендер беше по-стар, изкарваше по-винтидж

звук и Ултрамега хареса именно това.Тогава правихме сравнение и с чисто нов Фендер Ам.Делукс и се оказа, че Кинман имат повече сходство с Фендер Самариум Кобалт. Като цяло Кинман са по-добри според мен и не ''мажат''.

Само не помня този комплект Кинман какъв беше, че са 3 или повече вида...забравил съм вече.

На снимката на Ултрамега се виждат въпросните две китари съвсем мъничко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Изпълни ми се мечтата от известно време насам <_<

Ibanez RG350dx беличка красавица..Само Флойда малко ядове ми създаде ама след няколко часа четене/настройване/нагласяне всичко е на 6..Жестока китарка :)

 

DSCN0248.jpg

DSCN0249.jpg

Редактирано от Zero Tolerance
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.