Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Здравейте,

Навъртам се около тази тема в повечето случаи само като наблюдател и то поради причина, че просто няма с какво да фукна. Сега обаче не мога да не си вдигна носа високо в облаците (като внимавам за самолети разбира се) и да кажа: Ето това ми подари клиент в знак на благодарност за добре свършена работа!

 

pic0429.jpg

 

Marshall VALVESTATE VS 265.

Направо бях и още съм шашнат от жеста! Изработвал съм инструменти за музиканти и продуценти, които изкарват по 5 000 000 Евро годишно и се е стигало до там, че 15 евро са били обект на пазарлък, а сега от обикновен човек, който си изкарва прехраната със свирене по морето, ето този Маршал. Какъв контраст а?!

 

Сергей! Благодаря ти! Жеста ти е показателен, че хора като теб са рядкост!

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

имам чувство че Сергей е Гърди,Лъчо и т.н. , а той отпределено създава впечатление на ЧОВЕК(с главни букви, както се вижда) за ПРИМЕР !!!

:):dance::pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не! Сергей си е Сергей, а Гърди, Лъчо и останалите всъщност са един човек - Груди (Краси)

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

От почти две години съм Сергей ама не съм ти казвал...

Иначе ампчето е супер, пробвах го, но не е от мен.

 

а Гърди, Лъчо и останалите всъщност са един човек - Груди (Краси)

 

К. Димитров

... и забрай да споменеш ШЕФА!

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да не си падам по фукниите (въпреки, че се случва неволно да се похваля с нещичко) ще споделя с вас най-новата ми придобивка

Cort KX5FR BKM :

94107ccfe469bcce.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Айде и аз да се похваля с един Корт: Cort ACC15F

Cort-ACC15F-Elektro-Klasik-Gitar-YENI-KARGO__10163635_0.jpg

Фишман електроника, кътауей, солидна горна дъска и разни други гъзарийки...Искам и да изкажа специални благодарности на Жоро(SomeoneElse) че отдели ценно време и средства за да ме разведе из Пловдив и да ми помогне с избора. Жорo, благодааря! (хубаво се почерпихме :rolleyes: ) :wallbash:

Редактирано от CursedSoul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се включа :metalist: Китарката, в интерес на истината, изглежда по-добре от колкото на снимката и наистина горната дъска видимо е от едно парче дърво. Звучи добре в ръцете на Миро (CursedSoul), а и през усилвател също звучи много готино - без глъхнещи струни (като при някои Stagg-oве) и чисто. Tия Cort ме изумяват с всеки изминал ден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем ясно казах, че китарата изглежда различно от на тази снимка, която CursedSoul е сложил. Конкретно става въпрос за друга китара като бройка, да :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китарата изглежда различно от на тази снимка, която CursedSoul е сложил.

^Това е ясно...

, в интерес на истината, изглежда по-добре от колкото на снимката

^тв'а не е ясно.Може да значи много неща. ;)

...и дайте да я видим най-сетне тая хубавица :pray: , че линковете не работят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.