Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мерси, мерси

Изработка, звук...всичко е просто перфектно ;)

А за формата, такъв роудс ми беше мечта да имам от 6-7 години насам..сега се сбъдна и ми пасва идеално ;)

 

Бая мохабед му праснахме над нея, докато я правеше ( Диката ), даже май му придържах тяло за малко докато реаботеше по него.

Да ти е честита, не мой тип много, но изработката е супер, а с материала се запознах отблизо- супер е.

 

Яко жицааааа.... :)

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, трябвало е още малко да му помогнеш на Диката докато я прави, барим на нея засвиря като теб :greenangel:

 

Благодаря, за честитутките :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тази се сдобих доста отдавна ( 4-5 месеца) ,но не съм я споменавал тук. Модела се води Gibson LP Limited, правена е 2002 в много ограничен тираж и всъщност е Студио+ с PAF адаптери и клюючове Grover

gibsonLPlimited.jpg

 

А иначе вчера дойде от Германия този уред

Gibsonstandart.jpg

 

Немския клон на Гибсън спонорира с инструменти албума на певицата с която свиря и това е последната придобивка по трасето. Хубавото е,че за разлика от първия Стандарт ,който получих преди няколко месеца за летния тур, този, срещу малко, символично заплащане ще си го задържа. Можех да избирам между двата, но може би защото и този е с PAF адаптери, вместо със стандартните Бърстбъкъри, ми харесва малко повече като саунд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Темата е за китари, които имаме, не за които мечтаем.

 

 

Кольо, I dub thee "Les Paul Addict".

Браво за безценните придобивки, продължавай със същата певица :thumbup:

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbup::thx:;) Мерси , друже. Наистина са много яки инструменти :virtuoz:

Честито :)

Поискай си и един Класик с '57 :) Цепи боята на стената :) Много аутпут, много нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гибсъните къртят.Браво!!!!!!!!!

И тази,шаренката по-горе,не знам ESP ли е,LTD може би...Ааааа,мисля,че е Dean :thx: Жесток дизайн.Евала!!!

 

А аз мислех да си трая,ма фукльото в мен се обади.Тa,машината е вече на около месец и половина,дори се срастнах с нея ;)

7 струнка Ibanez RG 1527 RB.Сега остава само да и сложа DiMarzio D Sonic 7 за bridge и май ще е Blaze за neck :virtuoz::thumbup:

Редактирано от Roshaff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето е по-скоро за изработка и ремонт,ама айде...

Развалих още една легенда :thumbup: като си "косЮмизирах" стария Epiphone Gothic Explorer c 2 EMG-HZ (H4-bridge; H3-Neck)

 

Epiphone004.jpg

Epiphone005.jpg

 

Че сега докато са ми разглобени 2та Винтиджа, а други 2 китари са в настроени в стандартно Си, ми трябва 2ра резервна китара за Bloodstock Open Air този уикенд, а 2та нови B.C.Rich-a ще трябва да ги почакам още малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbup::thx:;) Мерси , друже. Наистина са много яки инструменти :virtuoz:

Честито :)

Поискай си и един Класик с '57 :) Цепи боята на стената :) Много аутпут, много нещо :)

 

Мерси, ама нищо повече не мога да искам, вече ми дадоха две и ако пак нахалствам ще ме прокълнат. Но аз съм и без това повече от доволен :D , дай боже вскиму

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че сега докато са ми разглобени 2та Винтиджа, а други 2 китари са в настроени в стандартно Си, ми трябва 2ра резервна китара за Bloodstock Open Air този уикенд, а 2та нови B.C.Rich-a ще трябва да ги почакам още малко.

Това като задачите по математика в училище :thumbup:

Та колко китари ще имаш с новите 2, 8?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха! Излови ме :bravo:

Само че не ти е вярна сметката. Китарите ми сега са 8,не споменах за всичките в условието на задачата :bravo:

Някой ще каже: Какво ги праите по толкова китари?!

Еми държим си ги на ей такава стойка за кеф :bravo:

Guitars026.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.