Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добър, завършен риг, поздравленя! Дано само помещението е достатъчно голямо и акустично третирано за да не го "препълниш" откъм бас-звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помещението е доста голямо, а акустичното третиране...там сякаш няма край. Понаправил съм доста пана, тавана е третиран тук таме но има още какво да се желае. Поради голямата квадратура отнема доста средства, дори и само за материали. Подобрявам го постоянно, следващата стъпка ще е да третирам всички ъгли, и да дозапълня тавана. И мокета чака в ъгъла, като се освободи време, ще бъде сложен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не мога да се въздържа да не се разпиша с това:

 

darkglass-b7k-microtubes-804x1024.jpg

 

След месец и нещо чакане, малко разправия по митници и т.н. - но си заслужаваше!

 

Звукът на това животно е покъртително брутален за моите разбирания! Тотално промени начина, по който звучеше непретенциозният ми усилвател и най-сетне вече мога да с кеф да си чувам благия гласец на баса между двете китари в бенда!

 

Повече инфо: http://www.darkglass.com/products/microtubes-b7k/

 

Дай боже всекиму подобни придобивки и хубави впечатления от тях!

 

Наздраве! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Знам, че ставам досаден вече с тея адаптери и грифове, и какво ли не ,за което се извинявам...засега подробностите са, че още не съм ги пробвал с банда и незнам дали ще звучат добре...Хъмбъкери са, най-  обикновени соупбари .Страшно красиви хехехе..

Ако питаш за надписите...правих си ги сам... ;)

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

yamaha-rbx775-flat-blue-226769.jpg

Yamaha RBX 775. Очаквам я да пристигне вдругиден (и още няколко дни евентуално докато отида до репетиционната да я включа). Доста ми е свито сърцето, дано да се случи читава.

Ако някой е имал такава, ще се радвам на всякакви отзиви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че не е свързано с музикален гиър, но съм убеден, че ще донесе достатъчно кеф на бандата, ако се стегнем да попътуваме :metalist:  :

031312645.jpg

Една мечта по - малко. Е, за сметка на мотора, но поне Fender-ът е непокътнат :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аче, оти употреби едно двуколесно за къща на кольеля?

 

Дано да ти служи вЕрно таз гадина,  след време те чакам пак на двуколка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.