Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Супер яка красавица, направи сравнение с другите ти китари,*сеймур дънкан* ли адапторите,може  и на лс. да я ползваш със здраве, ей много е красива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията... Всичко си e Gibson по китарата, но не мисля че би трябвало да пипам нещо по нея за в бъдеще. Кошмарен сетъп, крив тръс род... но всичко това е вече зад гърба ми. Грабна ме тона, а в къщи дори и през процесор нямам забележки... Ха ха, продавам JH 600  :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се бях хвалил отдавна... Morpheus Capo. Отдавна ми беше мерак за перфектен Pitch Shifter, за какъвто го предлагат. За сега от една проба не съм особено впечатлен, може би очаквах прекалено много... <_<

capo-large.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IMG_7232.jpg

 

Скоро се роди тази уникална джаджа... :) Няма нужда да казвам, че не мога да й се нарадвам и се надявам съседите да ми простят. С безкрайни благодарности към Галин! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@7thstring

:godbless: :godbless: :godbless:

Честито! Със здраве и много щастливи моменти!

Малко повече инфо можеш ли да споделиш? Изглежда просто умопомрачително...

Поздрави, Тишо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Тишо, много е скромен, на това чудовище вика /ДЖАДЖА/леле комшиите да му мислят.

Със здраве да я ползваш тази "ДЖАДЖА" :punkband::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^, ^^^ Благодаря :virtuoz:  Скоро ще направя подробно ревю, както съм обещал и ще има повече инфо :) А съседите - да се спасяват :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.