Jump to content
Българският форум за музиканти

musicman

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!

Recommended Posts

И аз да се похваля, че отдавна не съм. Скромно уа педалче.

WD7JR.jpg

Честито и дано да ти бъде полезна с нещо. При наличието на превъзходащи комерсиалния софтуер напълно безплатни симулации и доста добри и достъпни хардуерни предложения за ефекти от Line 6, за мен това са пари на вятъра.

• Like 3

^ Съглсен. А и за толкова пари можеше кубе да си вземеш. Но, пък ако имаш хубава саунд карта....

П.П. Хубаво е, че си горд, ама да знаещ, че размера няма значение (поне във форума де ;) )

:D :D :D Една тайна ще ви кажа, не съм я платил подариха ми я ама тоя кадето ми я даде си я беше платил :punk_guitar:
  • Like 1

Колкото и да го увърташ вече - няма смисъл! Влезе ни в Черния списък!!! :hysterical:

• Like 4

Колкото и да го увърташ вече - няма смисъл! Влезе ни в Черния списък!!! :hysterical:

Шшт,службите не спят! :hysterical:

• Like 1

Малине, ти няма ли да го хвъргаш вече тоя Гибсън. Чух, че много хубави Фендери са наизлезли на пазара :music336:

Иначе по темата, с противоречиви чувства и редица терзания се сдобих с това ламбово кюмбе (10х Денчо):

2220000000_frt_wmd_001.jpg

и с това мило педалче (10х Пепи) :

BadHorsie2.jpg

Edited by death^metal

Айде да се нахвалим малко с тея животни.

51Rk9LpUOEL._SL500_AA300_.jpg

GIT279_cuts_electro2-460-80.jpg

bossgt8.jpg

Малине, ти няма ли да го хвъргаш вече тоя Гибсън...

Мъни,баце, десетина и нещо години свирих с Фендър, намерих моя страт от 75 год,който ми лепна като гриф и звук и друго от марката не ме интересува..

А той си седи в куфара от 2 години,защото се върнах на първата любов - Гибсън саунд..

Мене ми е по интересно как метъл като теб просвири на ампове за блус и джаз използвани основно :cheers2: ,Честито,мен,влизаш в клуба на чистия саунд :thumbup:

Хайде и един клавирист от шест години да се разпише... Днес (вече вчера) се сдобих с първата ми китара - Cort G 210 (+ Roland Cube 15x и Korg AX5G). Чувството е неописуемо. Пожелайте ми успех в ученето. :)

ПП: Като гледам какви неща имате се изпълвам с благородна завист. Със здраве да ги ползвате :)

• Like 2

024267451-big.jpg?r=0

PRS Custom 22

Определено най-прецизната китара, която съм хващал! :)

Евала на майсторите и на хората които са я запазили в такова състояние от 2002 до сега...Музиката придобива нови измерения с нея...

• Like 2

честито :hooray: скоро се надявам и аз да се похваля с нещо такова :coolp:

Сашо,честито още веднъж момче,страхотна китара!Със здраве да я сцепваш от свирене!!! :punk_guitar: