Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Хубавите неща са скъпи .В това съм се убедил многократно...А и EBS са едни от последните които мисля че все още си се правят в Швеция

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^ Чайна майна.. заблудил си се. Само (уж) качествения контрол е в Швеция. Така беше преди 5-6 години, но дали е така сега само те си знаят.

 

Иначе честито, Коце. Като минавам покрай твоята работилница, ще дойда да го чуя тоя хайван ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори ..наистина съм се заблудил..е сега четох...Аз лично пробвах кубенцето как пасва с басовете на Коцето...Страхотна работа просто..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам, Ники, чакам :metalist:

Иначе комбото си е съвсем "Чайна мейд", въпреки, че фирмата е Шведска и това се вижда от солидният надпис на дупето. Води се "Classic Session 60".

Що се отнася до съотношението "цена - ват" - определено бих бил по-щастлив, ако ватовете бяха 100, но си мисля, че в този случай и габаритите щяха да са други, а това вече мен не ме радва.

С няколко думи бих го описал като малко, компактно и фунционално комбо, което хем е лесно за носене, хем пък демонстрира и характер в звученето.

Най-голямият за мен плюс беше тази опция, комбото да седи катурнато ето така:

SAM_0312.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно, Коце, китайците са спестили малко от мат'рял и за това кубенцето се е катурнало така. Много лесно можеш да го оправиш като му ковнеш една дъскичка с два пирона. Ще стане муцка :):girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега очакваме нова линия басове, инспирирани от това комбо, които могат да стоят така "катурнати" :) Иначе, със сигурност си оценил "катурваемостта" в шумната среда на Messe-то. Като гледам на клиповете каква дандания е там, успявахте ли да го чуете на повече от 3 метра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На повече от 3 метра вече щеше да гърми наред с целия ад наоколо.Нема смисъл....Но близо до щанда си даваше всичко необходимо за целта...И в същия момент не пречи на съседните щандове ..Както е редно според мен де.. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е за подобни изложения. Предполагам, че си виждал т.нар. звукова полиция във Франкфурт - обикновено леля на средна възраст с уред, който мери дали нивото на звука пред щанда не е прекалено високо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

С риск да поразбудя духовете ...ето малка част от едно голямо нещо ,което ще види скоро бял свят...останалото засега го ставям на вашата фантазия,уважаеми колеги ....

 

 

18710965516257820441337507317onOiMk84BTGekn4QLhb8.JPG

 

 

С уважение Гого

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.