Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

Адаш, да ти е честита продобивката, ама много жици си сложил бря :greenball: . Требе да позачерпиш с някой и друг гиг :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Радвам се, че на някои харесва на някои не...това означава че е уцелен точно. За мен лично формата е върха на хай-тека като аргономичност. Удобен мултискалов гриф. Лесен достъп до всички работни елементи на китарата.миди адаптера с една дума е кошмара на клавириста. С уважение Гого

 

Скоро и семпли... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Страхотно изглежда машината, трябва и да се чуе!

Преди малко го гледах във фейса на Цветано и се чудех за кой ли е предназначен баса...

Сега мисля, че отговорът на този въпрос е повече от логичен : )

Много да те радва и вярно да ти служи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mерси пичове ...Живи и здрави да сте ми...Мноооого як бас .Да е жив и здрав Цеци (Zvetano) и да прави такива уникални китари...Има много хлебец у това момче ... Досега всъщност не съм виждал комбинация лютиер - супер музикант джазмен ...Ама Е! ...у Варна има...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честит, много е готин и дано си ползваш всичките струни :thumbs_up: !

 

С риск да се покажа като невежа (няма да е за пръв път :blush: ), за какво служи онази джаджа, която виси до bridge-a? Това ли е midi адаптера и ако да за какво се ползва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миди адаптера праща информация по един 13 пинов кабел към един процесор..Моят е Roland GR20 ъпдейтнат за бас...Общо взето с една дума , свириш на бас а се чува пиано , синтезаторни бленди, барабани, органи, брас...и те такива работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз му чух гласа на това бижу и мога да кажа, че такъв балансиран бас като звук рядко съм засичал. Все пак това е къстъм животина и определено Цветано си е свършил работата на 1000%. Чест му прави, че е подхванал този проект, защото малко лютиери ще имат смелост за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

За мен " на външен вид куца" не е обективно добре оформено адекватно мнение.. Кажи защо не те кефи ..Обоснови се . Може да си някой дизайнерски корифей и да почерпя безплатно опит от теб за понанатъшни проекти, за инструменти...Все пак човек се учи цял живот..

 

С уважение Гого

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.