Jump to content
Българският форум за музиканти

Gibson Owners' Club Bg


gueorgues

Recommended Posts

  • 2 months later...

Този Мелъди мейкър звучи много интересно  с п90 адаптерите , почти като стратокастер, предполагам и заради по лекото тяло. На мен много ми допадна като звук. Откъм изработката на грифа и долното мостче имам забележки, но за парите си това си е много прилична китара..

 

Честито :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече се "отписах", наскоро продадох моят Мелъди мейкър, който беше доста добър, но след като 3 години не му обръщахте внимание

явно е и подценен. Да китарата е повече за блус/рок, отколкото за метъл, което обяснява по слабият интерес. Няма такъв филм

с почти като стратокастер, почтито е далеч от стратокастер. Иначе е повече от прилична китара. Колкото до гриф, моята, която беше ако не греша 2008-ма модел,

ми харесваше повече от СГ стандарта, който съм имал и от един експлорер, който наскоро се продаде. На моята грифа си беше близо до перфектен, да не казвам перфектен.

Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, Тони , няма качеството на страт, по скоро исках да кажа че заради п90те има по звънлив , "стратокастерски" тон, в сравнено със стандартния гибсън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :) Наистина като звучене напомня на Страт, заради това и я взех (принципно свиря на Страт). Дори е малко по-звънлива в някои ситуации от мексиканския ми страт, който е с керамични адаптери (тази е с алнико 5). Като изработка наистина има какво да се желае, но поне вложените материали са истински (дано...) :) Абе готина китарка е, отдавна ми се щеше да си взме нещо с P90.

Редактирано от n1k0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Стига бе. Скучни сте. Гибсън са демоде :)

Или поне така казват нЕкои хора...

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.