Jump to content
Българският форум за музиканти


nazgul

Recommended Posts

проблем - във vst хост gr3 върви, но, ако го пусна самостоятелно, компът се рестартира... помня, че двойката вървеше нормално, но пък тогава не бях с xp 64...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

По-добре се държи от предния, но не е нещо революционно. Иначе при хубав интерфейс на китарата няма шум ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблем - във vst хост gr3 върви, но, ако го пусна самостоятелно, компът се рестартира... помня, че двойката вървеше нормално, но пък тогава не бях с xp 64...

Ако софтът ти е лицензен, не знам защо рестартира, но има няколко "народни" дистрибуции, дето вървят с бонус вирус в тях.

Може да е от това.

Сканирай си машината за всеки случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Новата версия почна да ми дава постоянен проблем. Като си свиря известно време и ми изкарва съобщение: "This software is not authorized and must be closed." Преинсталирах я, но пак същата работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... да и при мен се появи този проблем ... преди около месец когато излезе първата народна версия на фирмата AMPLiFY я изтеглих , инсталирах и след това около 15 дни всичко беше наред , но след това се появи за първи път съобщение което даваше две опции - или регистрираш продукта или го затваряш .... естествено аз нямаше как да го регистрирам понеже към файловете за инсталация няма нито кей генератор , нито сериен номер , нито крак и затова затворих Гитар рига ... после пак го инсталирах и работих с него без проблем околоко седмица , но след това започна да се появява това съобщение постоянно , и дори преинсталация не помагаше ...... изтеглих всички фрий версии които има в нета на софта , а те са 2 или 3 и всички са на тази фирма AMPLiFY , но никъде не намерих вариант със кей генератор или крак и т.н. .....

.... явно още не са го кракнали качествено ....... е ако някой има инфо как може да решим проблема да каже ... няма да се разсърдим дето се вика :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми значи се връщам на двойката. Поне там нямах такова нещо. Като го кракнат както трябва, ще се върна обратно на версия 3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще започнe и при теб да се появява. Всички го имат този проблем.

Редактирано от Chrysalid
Нарушение на правилото за цитиране на предходен коментар!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако има някой по голям разбирач на компютри нека каже как става номера със стартирането на брояча за време - защото при инсталация на варианта на AMPLiFY има период от близо 15-20 дена в който софта работи без засечка, но след това става нещо което явно е свързано със изтичане на някакъв срок след който започва да излиза съобщението за регистрация или спиране на софта .... та мисълта ми е ако това се дължи на някакъв регистрационен файл който е свързан с някакъв вид таймер то къде да го търсим за да го изтрием .... защото освен всичко друго като деинсталиращ софта и пак го инсталираш съобщенията започват да се появяват веднага - т.е. след деинсталиране някъде в компа остава файл който влияе на следваща инсталация и онзи период от 15-20 дни в който няма проблем го няма ... та има ли начин да преодолеем това - и как по точно - къде да търсим файла и т.н. .... дано се намери някой който да помогне . предварително благодаря . живи и здрави . Цеко :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще си позволя да дам предположение, без да гарантирам дали ще има успех.

Обикновено в такива случаи, програмите правят някакъв запис в регистрите на Уиндоуса и колкото и да преинсталираме програмата, този запис си седи.

Има обаче една програма Registy Cleaner(Също и други с подобно предназначение) с която могат да се откриват такива, неизползвани вече Файлове от софтуер който вече е Uninstall-иран и евентуално да се изтрият, обаче аз препотъчвам много да се внимава, защото веднъж с подобна програма изтрих важни(явно) .dll и имах сериозни проблеми след това. Ако някой реши да опитва първо да ънинсталира GRIG-a

Аз бих опитал, но засега въпросното съобщение не ми излиза (мисля че съм го сложил преди повече от 15 дни , но не помня)

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....имам инсталирана програма Reg Cleaner , но не помага в случая .... по страното е че при деисталиране dll файла който софта си прави в папка вст плъгини не се изтрива ... естесвено че пробвах и го изтрих ръчно и след това пак инсталирах , но явно проблема не е там - пак започнаха съобщенията за регистрация и то не след 15 дни , а веднага .... някъде другаде е дявола ..... айде софт специалисти - помагайте .... как да излъжем таймера или каквото е там , че да можем всеки път като я инсталираме да имаме 15 дни мегдан за работа преди досадните съобщения да се появят . Цеко :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Cool edit pro същата мизерия с брояча,лошото е че като сейвнеш няколко неща дава изтекъл лимит и тва е-деинсталирах и обратното,първия път мина номера,ама не става вече..явно помни откъде е качено ли?Така е с демо версиите ,явно-безплатен обяд няма :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ГитарРига - сложете си дата отпреди 16 декември. Това засега е единственото решение. Чакаме релиз на AIR....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариантът е да се използва някой софт, който "снима" цялото състояние на компа (регистри и файлове). Правят се "before-after" снимки покрай самата инсталация и се гледа кое къде се пипа. Защото то може да си въведе някаква си стойност НЯКЪДЕ в регистъра и върви го търси и трий. Същото важи и за файлче. На който му трябва и има достатъчно време и нерви за експерименти да действа и да се надява, че ще стане трика на химика. Защото няма гаранция, че ще стане...

Тип: Може да се ползва инсталл/деинстал във виртуални машини, за да се спести време/нерви/солети/крем-карамел... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.