Jump to content
Българският форум за музиканти


nazgul

Recommended Posts

Цъ. Варианта с registry е малко вероятен- прекалено е лесен за кракване, но и в този случай, 100% ключа е маскиран, тей че не може да се открие с такава програма.

По-вероятно е при инсталация да са бутнати системни файлове. А нали Н2О вече пуснаха "излекувана" версия- при мен с нея няма проблем :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

... пробвах един номер и засега - вече близо 20 мин. работи - става дума за следното - деинсталирайте софта , след това почестете регистрациите с някоя подходяща програма за всеки случай , променете годината от 2007 на 2006 в часовника на компа - долу в дясно и инсталирайте Гитар риг 3 версията на Амплифай .... направих това и за момента софта бачка .... преди това след инсталация в рамките на 10 мин. се появяваше съобщението за регистрация , а сега не ...... дано това да е разковничето :metalist: . Цеко :metalist:

..... между другото никъде в основните сайтове не съм виждал да има версия на Н2О

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно трябва да се смени датата на самия компютър, за да работи правилно ... май така излиза ...

 

Въпреки това все още няма да я инсталирам тройката, докато не излезе релийз или на H20 или на тези, които presly спомена - AIR.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... между другото никъде в основните сайтове не съм виждал да има версия на Н2О

 

Да, на Amplify виждам, че има само. Прав си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
извинявайте за тъпия вапрос но тия дни си свалих Guitar Rig,таа може ли да се записва във реално време или само обработва записани китари ;)

Звуковата карта трябва да е с ASIO драйвери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.native-instruments.com/index.php?id=guitarrig3se

 

Днес бях приятно спамен от NI с анонса за GRig 3. Обещават още нови кабинети, ефекти и прочие.

Още не са качили семпли.

 

Излиза на пазара някъде през Октомври. А по нашите "свободни земи" кой знае....

 

Чакам го с нетърпение.

Имам го и не съм много доволен, няма голяма разлика от Guitar 2.

за контакти waveexplorer@mail.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.native-instruments.com/index.php?id=guitarrig3se

 

Днес бях приятно спамен от NI с анонса за GRig 3. Обещават още нови кабинети, ефекти и прочие.

Още не са качили семпли.

 

Излиза на пазара някъде през Октомври. А по нашите "свободни земи" кой знае....

 

Чакам го с нетърпение.

Имам го и не съм много доволен, няма голяма разлика от Guitar RIG 2.

за контакти waveexplorer@mail.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...може ли да се записва във реално време...

Може. Потърси из форума, има страшно много теми и информация ТОЧНО за това, което ти трябва. Успех! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рекордни sound mix от настройките на звуковата карта.

Редактирано от Chrysalid
Нарушение на правилото за цитиране на предходен коментар!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пак радост: Намериха му цаката. Риплейс на 2 файла и готово - работи перфектно....вече 1.5 часа, без промени в часовника.

 

Подробности: в руските аудионовини :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да ви кажа имам линк към крака... само дето не съм сигурен дали ще е удачно да го постна тук.

просто като крак за игра и пр. - заместване на 2 файла.

Редактирано от staff123
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със ZOOMa добре си го напраил. Хвала. Чукни ако измислисш нещо!

 

Малее като се регистрира, и можете да си намалите мноо латенцията. Мойта е на 5 със гадна звукова :greenangel:

пък какви ефекти има, набарях един досъщ като на ричи блекмор, не че неговия е труден, ама все пак си свиря върху неговите песни и немога да разбера кой свири :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво да кажа, досега не съм чул нито един от хилядите пунтиращи Ричи Блекморският саунд

да го изкарат...

камо ли лесно.

ужасно е труден.

като си мислиш , че е лесен - запиши се върху бекинг трак и после сравнявай с оригинала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....от опита който имам със софт процесори досега съм разбрал едно - има голяма вероятност хората които правят софтовете да са достатъчно добри спецове а и също така още по голяма вероятност да са по спецове от повечето от нас във форума .... та затова моя съвет е първо да се почне със готовите бленди в софтовете и на базата на тях да се надгражда - с Гитар риг 3 и Амплитюб 2 ще е по лесно в началото щото там поне визуализацията подсказва за какъв тип симулация става въпрос ... е поне долу горе - иначе всички поради неясни причини преименуват кубета, глави и боксове .... като и да е .... друго нещо не по малко важно е да има инфо - в случая на Металика 86 - та как е правен саунда по време на записните сесии през 86 - все някъде по форумите ще има инфо за това .... и след това вече на базата на това може да започне да се разцъква с я Ревалвер , я Гитар Риг , я с Амплитюбето ..... и с трите софта може да се постигне сносен резултат , но личното ми усещане е че специално за саунд тип Металика 86 най близко вероятно ще бъде Амплитюб 2 - само дето има малка подробност че ако вкараш китарата директно в компа без да използваш преамп на кубе или отделен такъв саунда няма да стане ..... този проблем го има само при Амплитюба - блендите звучат много по рехаво и посно в сравнение с това ако китарата ти минава през преамп ... докато при Гитар риг 3 и Ревалвер МК2 този проблем не е толкова очеваден , въпреки че и там ползването на преамп придава допълнителна плътност и цвят ..... преди година и нещо имах кубе за бас Беринджър BXL450A и го ползвах за преамп и трябва да кажа че въпреки че уж е бас кубе китара се чуваше не лошо в компа , сега благодарение на Кольо имам класически аналогов преамп ''Rath amp '' и съм много доволен от резултата ..... като и да е ... желая успех . живи и здрави . Цеко :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.