Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

;) Ами аз след серия подскоци кацнах на cubase5.1.2 и веднага забелязах разликата,с 5-орката компютъра направо лети.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи тука ми дадоха 1 диск Кюбейс 3 обаче се оказа че има 3 туториала вътре които тръгват заедно с аутоплейа иначе като отворя папката има един файл на големина 121 мегабайта.Това ли е програмата,и ми пише Try before buy...мисля че нещо е прецакано,а?

Здравейте и от мене,

днес си дръпнах и аз тази програма от един любезен сайт-тя малко не ми е в категорията-ще бъда с нея като "чукча в мерцедес"-но големия ми ентусиазъм ме кара да се занимавам с това.Искам да попитак как да си я инсталирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подробностите около такъв тип инсталации - на лични съобщения. Иначе ще имаме наказани.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК,колеги-инсталирах си я ! Няма проблем ;)

По първия демо-филм дори направих приложение.Станах студент-задочник ....поздрави на всички :)

 

пп.Когато по време на запис-звука идва със закъснение-за какво става въпрос

Редактирано от Tim1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа....имам следния проблем:

Изкарвам си таб от Guitar Pro като миди,после пускам миди файла със класик плеара-свири си.Обаче после като го вкарам в Cubase(мидито),не се чува нищо,проверил съм си SW Synth да е намален,не е.Пробвах и какво ли не оше....Някой ако е имал подобен проблем нека сподели.Преди като съм ползвал по същия начин,си се чуваше,но сега какво ли неправих и немога да го оправя :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. посочете с коя версия на cubase работите. Като за начало може да погледнете Devices - Device setup - default midi port. Там на двете "човки" посочете Sw synyh-a си. успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери с кои драйвери ти свири Кубчето - ако си с Asio4All - най-вероятно няма да проработи вградения в Уин софт синт - просто той не работи с АСИО. Пробвай със ASIO Multimedia драйвера.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би говоря глупости в момента, не знам как е положението в Cubase, но поне в Sonar и Reaper MIDI файловете не могат да бъдат просвирени, освен ако не са озвучени от VSTi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще пробвам със Asio multimedia и ще пиша за резултата.

Редактирано от sboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма да се получи, защото ако го докараш от SW synth-а да излиза, ще се чува само едно Grand Piano първия инструмент от GM на всички chanel освен на 10ти там са drums :thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.