Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

До колкото знам, част от тях в момента са под името AIR. Но както и да е, важното е, че все още ги има.

 

Все още не съм инсталирала въпросната програма, но се снабдих с нея.  При моята версия, тарикатщината им е в това, че програмата не ти разпознава твоята звукова карта, а просто някаква. По този начин е кракната и нямаш нужда от донгъл емулатора. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

ИМАМ CUBASE 5 И СЕ ПИТАХ ИМАЛИ НЯКАКЪВ VST/I ПЛЪГИН КОЙТО ДА СВИРИ И WAVE ФАЙЛОВЕ. ИМАМ КЪМ 2 GB КИКОВЕ,И ДРЪМОВЕ НО ВСИ4КИТЕ СА WAV ФОРМАТ И НЕМОГА ДА ГИ ПУСНА В GROOVE AGENT ONE. ИЛИ ПОНЕ ДА ГИ КОНВЕРТИРАМ ??? АКО ЗНАЕ НЯКОЙ КАК МОЛЯ ЗА КОМЕНТАР МЕРСИ :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не откривам нищо по темата, та правя нова.

 

Работя с Nuendo (предимно версия 3), но като live инженер съм свикнал повече с истински плъзгачи и ми е доста неудобно да нагласям автоматизации по нивата с мишката - не мога да преценя добре колко да я бутна. В Nuendo има и тракове за всяка автоматизация, ама и това не е най-удобния и интуитивен вариант...не че не го ползвам често де...ама сега ми попадна един контролер на Behringer (BCF2000 - 8 моторизирани плъзгача, 8 врътки, 16 бутона) и искам да го пробвам с Nuendo...само дето не знам дали е възможно и как се "инсталира" в Nuendo.

 

Мерси :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

При опит за export в Audio Mixdown в Cubase 5 ми излиза следната грешка

New_Image.jpg

 

и екпортът не се получава. При миди експорт няма проблеми.

Някой дали може да даде идея за решение на проблема.

аудио картата мие E-Mu 0404 a версията на Cubase е 5.1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мерси за съвета, все пак ще кажа как си реших проблема, колкото и странно да е решението

Видях че при експорт си използва едим dll файл, и след като го преименувах - нямам проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.