Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

Интернет сигурно има (виждат се мобилни клетки), пиано ще си занеса... Така че да - кво друго му трябва на човек :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не я продаде, накрая ще я захвърли на някой паркинг като тази трошка:

 

http://static1.squarespace.com/static/52f7a61be4b0374e6a0a7146/t/551843bce4b0570dfe20426f/1427653565176/?format=1000w

Редактирано от blr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Хипер инверторите ползват ляво въртящо усукано поле на торсионен генератор на приципа на паразитен преход от субпространството директно в хиперпространството без да минават през реалната вселена с помощта на континиумен трансфлуктор. Основата част от теорита е разработена от Младия Зейфод Бийблброкс преди да открадне краба "Златно Сърце". За съжаления при съвместната си работа с акад. Юхновски от БАН последния забравил записките си в кенефа и ги използвали по предназначение. Поради това сега работещите модели са създадени на базата на неуспешни експериментални образци, разглобени от НАСА в тайни лаборатории на южния полюс. Работещите модели ги откраднаха за скрап на гара Лом, докато пътуваха за потвърждаване на резултатите в Магаданския институт. Разглобяха ги на южния полюс, тъй като заради земното въртене, там магнитното поле е дясно въртящо. За доказателство пробвайте след етанолово стимулиране на гръбначния мозък да пикаете на южния полюс. Като погледнете надолу ще видите, че земята се върти по часовниковата стрелка. Ако погледнете нагоре ще видите че небето се върти срещу часовниковата стрелка. Ако си погледнете х*я ще видите че си опикавате панталоните.

 

Източник : hardwarebg.com форуми

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма слабо http://nikola666.blog.bg/lichni-dnevnici/2015/03/10/niakoi-nabliudeniia-nad-jenskoto-povedenie-da-ne-kaja-che-ch.1344674

 

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако в медицинските форуми комуникираха както навсякъде...

Новобранец: Пичове, имам проблем - дойде пациент, едното око работи, другото не - какво да правя! Спешно!!!
Хирург (ветеран във форума): А-а-а-а!! Едното око не работи, ебати ташака!!
Скалпел (ветеран в сайта): Мамка му, писна ми от леваци!
Админ (администратор): Новобранец, четете правилата на форума, използвайте търсачката. Първо предупреждение.
Доктор_Лектор (постоянно присъствие): Добре де, стига го дърляхте, не виждате ли човека има проблем.
Гост1: Новобранец, а ти какво искаш? Формулирай си въпроса по-правилно.
Новобранец: Гост1, аз искам да виждат и двете очи. Можеш ли да ми подскажеш как да го направя?
Гост1: А-а-а-а, да виждат и двете очи - не знам тогава. Аз специализирам иглотерапия.
Новобранец: Админ, аз ползвах търсачката но нищо не намерих. Някой да ми помогне, пациента лежи на масата, аз му отворих единия бял дроб - не помага!!
Хирург (ветеран във форума) : А-а-а-а!!! Отворил му белия дроб, сега ще се попикам!!!
Гост2: Новобранец, а очния нерв провери ли?
Медбрат (опитен): Новобранец, кое око не работи - лявото или дясното?
Админ (администратор): В правилата на форума е написано че тук е забранено да се задават въпроси за симетрични органи. Освен това по какви думи търси? С думичката "око"? А трябваше с "бинокуларус окулярус". Ето - [подбор от линкове] прочети за това как трябва да използваш търсачката във форума.
Новобранец: Гост2, а къде да търся очния нерв? Размених местата на очите, сега и двете не работят Срочно, какво да правя, скоро свършва упойката.
Гост3: А пациента от каква раса е - негроид или монголоид?
Скалпел (ветеран на форума): Гост3, а каква е разликата?
Гост3: Искаш да кажеш, че между негроид и монголоид няма разлика? Пък после наричаш Новобранеца левак
Доктор_лектор (постоянно присъствие): Между негроида и монголоида има разлика, това е факт.
Новобранец: Как да разбера расата?
Скалпел (ветеран във форума): Попитай пациента
Новобранец: Пациента е в безсъзнание. Може би му пише в паспорта?
Скалпел (ветеран във форума): Гост3, разлика има, но каква е конкретната разлика в нашия случай??
Гост3: Скалпел, очевидна. При негроидите очите са големи и ококорени, а монголоидите имат цепки на очите - може би на пациента просто са му стеснени очните цепки, и трябва да се цепнат със скалпела.
Новобранец: Благодаря Гост3! Цепнах клепачите - сега очните ябълки се вадят значително по-лесно. Размених ги още веднъж, не работят PS. За всеки случай цепнах ноздрите и ануса.
Новобранец: Ехо, има ли някой тук?
Новобранец: Е какво да правя в края на краищата?
Новобранец: Край, темата е закрита, аз го изпратих при очен лекар.
Скалпел (ветеран във форума): НОВОБРАНЕЦ, ТИ КАКВО, НЕ СИ ЛИ ОЧЕН ЛЕКАР???
Новобранец: Не, гинеколог съм.
Админ (администратор): Новобранец, второ предупреждение. Чети правилата. Тук е форум на очните лекари. Още едно предупреждение и- бан.
Хирург (ветеран във форума): А-а-а-а-а!!! Гинеколог!!! Край, пускайте водата, аз се попиках!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е известно, количеството енергия, необходимо за повишаването на температурата на 1 грам вода с 1 градус по Целзий е 1 калория. Следователно, ако изпием литър бира с температура 4 градуса по Целзий, нашият организъм ще изразходи определено количество енергия, за да загрее бирата до нормалната си температура. Това количество се определя като 1000 грама Х (37С-4С) = 1000 Х 33 = 33 000 калории. Ако отчетем, че енергетичната стойност на самия литър бира е около 10 000 калории, то получаваме 23 000 калории загуба на енергия, или чисто слабеене, което може да се приравни към 45 минутен бърз крос.

Студена бира или бягане - решавате вие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като реши човек за какво ще си ползва чантата , иди му обяснявай , че това е калъф за китара :)
https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9312821585/%D1%87%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B4%D1%83%D0%B5%D1%80-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%B8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.