Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара

Китари, ефекти, усилватели и всичко, което вълнува китаристите.


Пишете на кирилица!

Използването на кирилица при писане тук е задължително!!!


Подфоруми

  1. Хай-енд

    Обсъждане на инструменти и апаратура от висок клас, както и теми за напреднали китаристи.

    1.1k
    Мнения
  2. 7, 8, 9 - струнни китари и баритони

    Китари, апаратура и аксесоари за ниски строеве.

    968
    Мнения

Има 7576 теми в този форум

  1. Visiarts

    • 14 отговора
    • 3.5k прегледа
    • 14 отговора
    • 3.3k прегледа
  2. Phase бутон

    • 14 отговора
    • 4.1k прегледа
    • 14 отговора
    • 4.3k прегледа
    • 14 отговора
    • 7.9k прегледа
    • 14 отговора
    • 4.7k прегледа
  3. Namm 2011 - Новини

    • 14 отговора
    • 2k прегледа
    • 14 отговора
    • 3.9k прегледа
    • 14 отговора
    • 2.7k прегледа
    • 14 отговора
    • 5.3k прегледа
  4. Оптимална височина

    • 14 отговора
    • 3k прегледа
  5. Въпрос

    • 14 отговора
    • 3k прегледа
  6. ВЪПРОС ?!

    • 14 отговора
    • 2.4k прегледа
    • 14 отговора
    • 2.4k прегледа
  7. Едно въпросче

    • 14 отговора
    • 3.1k прегледа
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.