Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

Както правилно се спомена - това за регионите важи за "някои" софтуери.

 

Със Самплитюд например няма проблем да се купи от Германия или откъдето и да е.

За Стайнберг не знам (но предполагам, че също няма проблем!!!), но не виждам какъв е проблема да им се напише един и-мейл и да се пита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Налбантов, официален представител на Щайнберг във Варна е Илиан Илиев. Този, който записва Николо Коцев и който работи заедно с Нелко Коларов във "Мецофорте Рекърдс". Ако искаш мога да го попитам за цените. Но със сигурност знам, 4е легално продава цялата гама на Щайнберг продукти - включително и хардуери някакви май ... Обади се ако има нещо ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе стига бе, чак пък толкова? Е к'во ако искаш примерно с тоя софт да издаваш музика в целия свят примерно, к'во ще трябва да си купиш отделно софта във всяка държава ли? Малко странна е тая работа..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе стига бе, чак пък толкова? Е к'во ако искаш примерно с тоя софт да издаваш музика в целия свят примерно, к'во ще трябва да си купиш отделно софта във всяка държава ли? Малко странна е тая работа..

Това е друго - въпросът е къде го ползваш, а и както казасънчо - всичко си зависи от лиценза (то и аз го казах). Ако там пише, че лицензът в България важи само за един град и той е горна оряховица - само там имаш право да го ползваш :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз последно се интересувах от SX3 в Алмар.

 

Ето какво ми отговориха:

 

Imame v nali4nost SX3 i cenata mu e 827 Euro s vklu4eno DDS, ako ste student imate 50% namalenie, samo triabva da predstavite dokument.

SL3 cenata mu e 413 Euro s vklu4eno DDS, no triabva da 4akate da se dostavi.

 

Това е стара информация (октомври миналата година), може сега да е различно.

 

До колкото знам те са един от сериозните представители на Щайнберг за България. Виж какво казват за себе си:

 

АЛМАР КО е основана през август 1997 год.

 

Още от самото си създаване фирмата е изключителен представител на Steinberg Soft und Hardware GmbH на българския пазар.

 

Малко по-късно ние започнахме внос на продуктите на Waves и Antares и EMU Systems, което ни даде възможността да разширим спектъра на нашите клиенти.

 

Така, че пиши им на info@almar.bg и питай. Нищо няма да ти струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво ми отговориха:

 

Imame v nali4nost SX3 i cenata mu e 827 Euro s vklu4eno DDS, ako ste student imate 50% namalenie, samo triabva da predstavite dokument.

SL3 cenata mu e 413 Euro s vklu4eno DDS, no triabva da 4akate da se dostavi.

 

кви са тея студенти с по 413 euro :happy:

 

а това намаление за всички продукти ли е или само за сх3 ? и продават ли се по-стари версии ? sx 1.00 ..нещо от сорта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво ми отговориха:

 

Imame v nali4nost SX3 i cenata mu e 827 Euro s vklu4eno DDS, ako ste student imate 50% namalenie, samo triabva da predstavite dokument.

SL3 cenata mu e 413 Euro s vklu4eno DDS, no triabva da 4akate da se dostavi.

 

кви са тея студенти с по 413 euro :D

 

а това намаление за всички продукти ли е или само за сх3 ? и продават ли се по-стари версии ? sx 1.00 ..нещо от сорта

Ами това което ми казаха после по телефона беше, че за да си купя с 50% намаление за студент ми трябва студентска книжка, заверена към момента и доказваща, че съм студент.

 

За по стари версии не знам, но малко ме съмнява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, за 400 евро си заслужава да запишеш някаква специалност в университетец :greenangel:

Абсолютно съм съгласен :virtuoz: При това е напълно нормално - никой не оставя отключени врати, ако не иска хората да влизат през тях - т.е. Щайнберг са според мен сто процента на ясно какво значи това в по-бедните държави. Трябва да се има в предвид, че университет навън струва в много пъти повече от тези 400 евро, така че там няма смисъл да се правиш на студент, но за БГ това ни устройва перфектно :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се има в предвид, че университет навън струва в много пъти повече от тези 400 евро, така че там няма смисъл да се правиш на студент, но за БГ това ни устройва перфектно :greenangel:

Дам, и карта за градски транспорт ще си уредиш :virtuoz: и в стола може да хапваш за левче :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

827 евро? тия да не са пили веро?

 

Ей това е да си изключителен представител, правиш си квото искаш и никой нищо не може да ти каже... мама им...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ще си купуваш пък ти легален софт??? Разбирам да имаш някво студио и да се занимаваш професионално, демек да си изкарваш ракията с т'ва.Не знам ма го има и тоя момент, че като дойдат ония с качулките от НСБОП и ааааайде машината отиде, пък покрайнея и квото имаш на CD ли на DVD. Чесно казано мен малко ме е шубе от тея работи. Пък и в момента нали са почнали пак с хайките за музика,софт и кой знае кво още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.