Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

^^^ Като гледам подобни клипчета, първосигналният ми коментар е, че на нашата "нация" когато и да ѝ пуснеш атомна бомба, ще ѝ е късно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^^ И аз съм първосигнален, но не толкова възпитан като Кольо.

Съжалявам че у нас са забранени електрическите столове, газовите камери и другите хуманни способи за отърваване на света от подобни  .... същества.

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В същия ред на мисли, но все пак по темата "забавна" простотия, има едно предаване по Нова ТВ "Мис Пепеляшка", в което взимат някава жена от село и я разменят за някаква "красавица" от града, като всяка живее за кратко живота на другите. Попадал съм досега на две серии, като въпросните красавици са следните:

 

fe62170d6e03.JPG

 

katrin-vacheva-orlin-orlinov-e-prebil-na

 

Тези урунгели търдят, че на ден живеят с по 500лв... И аз почвам да се чудя дали не учствам в някаква извратена скрита камера. Нямам друго обяснение на това как изобщо някакви такива биха могли да минават за красавици, еле па някой мъж с МНОГО пари да дава на подобни травестити по толкова пари. Нещо тотално не е наред или с мен, или с тая държава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'В акция 2'

^^^^Вие не разбирате, това е викът на една окована душа, заровена в сивотата на ежедневието.
Болката от неосъзнатото усещане за разпадащи се ценности и фалшиви такива, лъскаво презентирани и бутани в очите на високо ниво на фона на неприятната реалност.
Същевременно тържество на радостта от живота на индивида, радващ се на факта че сред огромния космос и сред произвола на случайността, той е едно отделно съзнание и E: тук и сега :D :D :D

Редактирано от emosms
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Това си спомням, че като бях 11 клас на ученическа математическа конференция, един съученик го разиграваше пред журито :D И в този ред на мисли...

 

http://www.wolframalpha.com/input/?i=hitler+equation

Може да заменяте Хитлер с други имена. Проверих например, че има с Обама, Сталин и Батман. 

Редактирано от НиколайGK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Това си спомням, че като бях 11 клас на ученическа математическа конференция, един съученик го разиграваше пред журито :D И в този ред на мисли...

 

http://www.wolframalpha.com/input/?i=hitler+equation

Може да заменяте Хитлер с други имена. Проверих например, че има с Обама, Сталин и Батман. 

 

Има, има... Може и Jesus equation :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.