Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

^^Реджеп е събирателен герой, тук виждам по двама такива на улицата всеки ден :)

 

Мда, голяма част от българите имат този външен вид, аз даже на този образ му казвам "балкански тюфлек" :) Не знам дали е генетично или е следствие от плюскането до припадък на тежки мръвки, по възможност без никакво движение, па даже и с гордост...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^Аз съм в извора все още... Турция :>>

Тук са нормална гледка, даже единия колега е 1:1 :>>

 

Хайде да не съм капо.... ето още една доста голяма простотия!

 

Брутален чалга концерт ще кънти на Античния театър в Пловдив

http://news.plovdiv24.bg/558179.html

 

Честито!

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Сходна технология, различни хора :>>>

 

МУЗИКАНТИ:

 

 

ПОТРЕБИТЕЛИ ВЪВ ФОРУМ:

 

 

:hysterical:

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един човек отива в паспортна служба. 
- Добър ден, искам да си сменя името. 
- Ами по принцип не е голям проблем, но виждате ли, има много злоупотреби, хората се опитват да правят измами чрез подобни неща... Простете за любопитството, а вие как се казвате? 
- Иван Лайнаров. 
- Аха, ясно, с това трябваше да започнете, ще го сменим! Как искате да се казвате? 
- Петър Лайнаров.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРЕСВЕТА ДЕВО!

 

http://www.cars.bg/c1071985

 

"карате самолет!!! При това -ИДИОТОУСТОЙЧИВ!!!" - ОЧЕВИДНО  :hysterical:

 

30de6p5.jpg

 

Допълнителна информация
 
ПРАЗНИЧНА Цена-подарък,временно ниска!НА КОЛАТА НИЩО И НЯМА-ОБСЛУЖЕНА Е КАТО ПО УЧЕБНИК ЗА МНОГО ДЪЛГО И БЕЗПРОБЛЕМНО КАРАНЕ! МОЖЕ ДА Я ЗАКАРАМ ДО СУБАРУ-ГАБРОВО ЗА ДИАГНОСТИКА,АКО СЕ СЪМНЯВАТЕ,НО СЪМ СИГУРЕН,ЧЕ ЗА ТЕЗИ ПАРИ НЯМА ДА НАМЕРИТЕ ПО-ЗДРАВА КОЛА с ТОЗИ МОТОР!!! ..........След 26.май няма да има договаряне-5000лева твърдо! От тази кола само може да спечелите! Вече има оферти от чужбина за тази кола,само трябва да я разкрася и ще я продам на доста по-висока цена! Боята е закупена,остава само да намеря време и да я пребоядисам. В Берлин такова Субару с десен волан се продава за 4000евра и постоянно има интерес! ....СУБАРУ 2000Turbo-върви за страх! Мотора е каран с хубави масла и е като нов!!! На сняг се държи чудесно-до 140км/час не трепва! Никой джип до 10000лева не е по-стабилен и бърз по завоите от тази кола! Сигурен съм,че няма да намерите кола за тези пари,която да върви така! Цената се коментира от 2950(на трупчета) до 4950лева,според оборудването. Въпреки големия интерес за части-тази кола е прекалено здрава за да я разглобя сега.Има много каране в нея,пък и е след обслужване! След 5-6години може и на части! Имам чисто нови пистови гуми ПИРЕЛИ ,специално за много високи скорости ,които са 800лева и не са включени в цената!!!Имам доста коли Субару,така,че не са ми излишни. Имам и зимни ФУЛДА кристал монтеро,които пък са перфектни за 50см сняг и струват 500лева!!! Предлагам договор за обратно изкупуване за тази кола,с ниско годишно овехтяване! Този тип коли са с инвестиционна стойност,защото цените им не падат! При добра поддръжка-ГОДИНАТА НА СУБАРУ НЕ Е ОТ ЗНАЧЕНИЕ ЗА ЦЕНАТА и това е по целия свят!... ...ИТАЛИАНСКИ ВНОС,без ръжда по пода!!! ОБСЛУЖЕНА НА 100% -карам я всеки ден! Колата е с НОВ ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН ,който храни 250коня! Може да се закупи на по-ниска цена БЕЗ ГАЗТА и ДЖАНТИТЕ!!! НАСТРОЕНА Е ПЕРФЕКТНО ГАЗТА и ще спестите немалко пари от това!!!! Пали на четвърт на бензин и сама обръща на газ! РАЗХОДА НА ДЪЛЪГ ПЪТ Е 9лева на 100км, а карате самолет!!! При това -ИДИОТОУСТОЙЧИВ!!! При рязко ускорение над 4000 оборота обръща пак на бензин,за да не счупите мотора,ако карате като идиоти с 200 в баира!!!......... КОЛАТА ЩЕ БЪДЕ ПРЕБОЯДИСАНА И ТУНИНГОВАНА с нов челен кулер за още по-голяма мощност до 20дни! Сега може да я закупите на цена-подарък, после 5000лева ще е минимума,защото я правя като за себе си и не ми пука дали ще я купи някой или ще я карам 5години и пак ще и взема тези пари! УНИКАЛНО ЗДРАВА БЕГАЧКА ЗА МАНИАЦИ! В ЗАВОИТЕ СТОИ ЗАЛЕПЕНА ЗА ПЪТЯ И ПРИ НАД 150км/час! ВАДИ НЕНОРМАЛЕН ЗВУК-БАВАРЦИТЕ СЕ КОМПЛЕКСИРАТ от нея! ЗАКУПЕНА Е ОТ ТЕХНИЧЕСКИ ГРАМОТЕН СОБСТВЕНИК! ОБСЛУЖЕНА Е НАПЪЛНО ,като по учебник-НАКЛАДКИ,МАСЛО 10в60,АНГРЕНАЖЕН КОМПЛЕКТ РОЛКИ ,РЕМЪЦИ и ВОДНА ПОМПА!!! ПОДА Е БЕТОН-НЯМА ГНИЛО ПО ГРЕДИТЕ ОТЗАД! МНОГО СТЕГНАТА-НЕ ЛОПА,НЕ ТРОПА ,НЕ ВИЕ И НЕ СЕ КЛАТИ! НЯМА ТЕЧОВЕ ! Има само външни забележки-който иска и има пари ще му я пребоядисам качествено!...ЦЕНАТА МОЖЕ ДА СЕ ДОГОВАРЯ СПОРЕД ДЖАНТИТЕ -имам 15 и 16цола лети джанти перфектни! Платени данъци за 2015година-продава се с прехвърляне! КАРАМ Я САМО СЪС SHELL 100 oktana NITRO BENZIN и има разлика във вървежа и разхода огромна! Възможен тест с над 4000 оборота-САМО АКО СИ ЗАПЛАТИТЕ БЕНЗИНА! За 150лева мога да я докарам бързо до всяка точка на България!....БЕЗ БАРТЕРИ ОТ ТИПА КЛЮЧ ЗА КЛЮЧ, освен ако колата Ви не струва поне 5000лева!!!!!!!!!!!!!!! Интересувам се главно от СУБАРУ -от 1972 до 2005година или Мерцедес 2,5ДИЗЕЛ-Екласа-В124 до 95година! ДОПЛАЩАМ САМО ЗА 3000кубиков Аутбек/ЛЕГАСИ или за Импреза ТУРБО ВРХ!ЗА ВСИЧКО ДРУГО -очаквам добро доплащане от ВАС-даже коли Субару за части и за скрап са ми най-добре,че да не им пада цената и да не ги мисля!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.