Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко екпериментален Black


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Тези дни се заиграх с един нов за мен стил. Парчето няма мастеринг и е с редени барабани и бас. Хоровете съм си ги пял.

 

Поздрави!

 

Редактирано от anomandrus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Парчето е вдъхновено от последния концерт на Rotting Christ. Оттам и приликите- не претендирам за оригиналност! :D

Редактирано от anomandrus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, малко е хорър. :) Важното е да се дерат котки по Люлински балкони на пълнолуние и да се прави корпс пейнт с брашното на баба!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен началото ме кефи.

Иначе като цяло - много хай фай звучи и грухтенето има мелодия (cool:)). Не си в стила. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че кокошките ми спряха да снасят докато слушахме парчето, аз успях да го издържа до край и оценявам, че е направено много добре! :coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото има едни дефазирани клавири, които трябва да оправя. То и китари има дефазирани, но ще ги оправям като имам време, че свършиха почивните дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е адски пипнато и звучи една идея под идеалното. Ако трябва да има някакви стилове мисля, че повече отива към blackened death на банди като Septic Flesh (също гърци). Ротинг май са мелодичен блечец, ама има ли някакво значение. Твоето парче е тежичко, та затова така мисля като стил. Доста добър си в това щом наистина сам си записал и направил всичко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.