Jump to content
Българският форум за музиканти

Електрическа китара - Как да изберем (За начинаещи)


G.Varbanov

Recommended Posts

  • 7 months later...
  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря ти!

 

Определено ме изкуши със следващия ми избор, а именно електро-акустична или електрическа китара. 

 

А и смея да кажа, че ме насочи доста конкретно към това какво искам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аферим машала бравос страхотна работа. Ей младежо защо не вземеш всичките си статии от този род да си ги събереш и да издадеш едно книжле :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти :)

Някой ден евентуално ако се науча да свиря и хората се кефят на звука ми :> 

Иначе е много голословно.

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Аристотел,прочети цялата тема и задай по конкретен въпрос.А относно китарата,тази която ти е по джоба,с уточнението да ти е УДОБНа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и конкретен да зададеш май е все тая. :-) Може би трябва да кажеш 'Взех такава' и на момента ще ти обяснят каква е трябвало да вземеш. :-)

 

(с най-добри чувства надявам се имате хумор)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Candid,прав си,но ти как би отговорил-пич иди и купи тази китара.

Или по правилно е-Внимавай огледай я от всякъде,пробвай я дали ти е удобна,вземи някой който разбира да ти помогне......

Това са най правилните съвети.Всичките тези подробности са описани в темата и трябва да се прочетат,и тогава въпросът им ще бъде по правилен.

Също никой не пише от къде е(в кой град живее демек)и като му кажеш иди в еди кой си магазин, ама аз съм от Каспичан,е Candid схвана ли

защо се сърдят съфорумците,и между другото дай ти отговор на тия въпроси които ти подчертах а,или ще питаш кои са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

 ^Бихте ли дали още информация, т.е. какво ви се свири, на колко години сте, каква музика слушате, какви музиканти са ви впечатлили и други такива неща! Разкажете свободно ако желаете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

В наши дни, с толкова много неща, които могат да разсеят едно дете е важно каква ще е първата, защото всички се отказват в пъти по-лесно :>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.