Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Acei, мерси!

Монтирах го и определено звучи по-добре и по-различно от DiMarzio Evolution, с който бях до момента. Обаче не ми се връзва с другото Evo на нека.е нема да се върже

е нема да се върже просто от две различни галактики са вземи си за нек пейнкилер или ребелйел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

LTD Iron Cross James Hetfield 

 

Вече почти 1 година търся тази китара на достъпна цена. Исках я от момента, в който се появиха първите снимки на NAMM2014. Цената  в Европа преди не беше ниска, но сега граничи с пладнежки обир. Фактър, че за Европа и Англия се предлага без твърд ESP кейс също не ме насърчаваше да броя пари за нова. След дълго чакане успях да попадна преди седмица на обява за USA бройка с кейс, с защитните найлони още по нея! Цената в обявата беше по-ниска от цена за нова в USA :)

Една от най-красивите и удобни китари, които имам. Скоро ще направя подробно ревю с демонстрация. 

 

2rwm5fm.jpg

23tnc8.jpg

2v3ipzs.jpgf9i2vq.jpg

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Жоре, с тази придобивка мисля, че вече доста сериозно премина в отбора на ESP :) Със здраве да я ползваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само заради James :) ESP са КИТАРИТЕ, когато стане дума за метъл! Невероятно удобни, леки, усещането е коренно различно от Gibson.

 

Разликата ще се опитам да я обясня подробно в ревютата, но накратко - Iron Cross е по-тежка, некът е по-дебел (нещо средно между Snakeybite, който се усеща като гибсънски и ESP Eclipse, който си е баш Thin U) въпреки че се води Thin U, хардуера и разположението на ключове, потенциометри е доста различно. Locking ключовете са на доста различен принцип от тези на Eclipse. Звука на двете китари се различава, но това ще го демонстрирам със семпли.

А дали е от адаптерите ще разбера, когато съпоставя двете китари с JH Set EMG. 

 

Наско, благодаря ти, гледам да не съм в конректен отбор, но си е вярно, че предпочитах Gibson... имам ли гръб за тях е друг въпрос :)

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле.... youtube каналът ми е в подписа, напускам работата си, за да свиря с хора, какво друго? Стига с тоя лаф, граничи с "Каква китара да си купя?" :>

Друго освен да свиря и работя не правя в тая чужбина. :)

 

P.S. Калоянчо, благодаря ти за добрите думи, пожелавам ти го!

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

напускам работата си, за да свиря с хора

 

Респект!!!

 

Дори да не успееш, ще знаеш поне че си опитал. А ние до края на живота си ще се чудим какво е можело да бъде ако бяхме по-смели.

 

Аз ти пожелавам успех от сърце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не се наложи да продавам, а ако опре до там веднъж месечно ще звъня на вратата на jabs докато ми отвори и ме остави да подуша лепилото на Custom-a :)

 

Благодаря и на двама ви, с нетърпение очаквам да пием по бира!

  :thx:​ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Доста бира ще изпием покрай твоя Horizon, колко съм въздишал по него! :) 

Да не говорим, за новото, което чакаш :>>>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.