Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Честито Мъркаааааа!!! Със здраве да си го ползваш,пък може и един пуч да си спретнем - ще му отива разцветката! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@VOSTOK

Какво те накара да вземеш ефект за бас вместо за китара? Аз миналата година си взех от Фактор камионче Digitech Synth Wah-Envelope Filter за китара, който има наистина интересни опции за звукови експерименти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ВОСТОК, дизайна на кубето кърти! Много ме кефи!! Предполагам и като ка4ества е супер! Пусни някой семпъл!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Edge - да си призная - процесора се оказа, че го няма в БГ, продали бройките. Това ме депресира първоначално, но бързо се съвзех и въобще не съжалявам за промяната в плана :). А иначе, с това педалче чейнчето ми стана бая забавно, нещата вече отиват към още един-два отделни ефекта и няма да ми трябва процесор :). (лъжа, искам процесор, ама ще е по-натам :green:)

 

@Diletant - нямаха китарния вариант, а понеже отдавна съм му наточен на този ефект, се примолих на Разбойник (тук е момента да му благодаря за всичката помощ около придобиването на въпросните неща, както и защото му надух главата в същия ден с милиарди въпроси, после и за самото посрещане на място и изобщо - Благодаря за всичко, човек!), та се примолих да тествам басовия вариант, да видя дали става - съответно звука ме накефи супер много - не съм тествам китарния вариант, но от демото на сайта на диджитек реална разлика в двата ефекта няма, може би има някакви честоти, или вкарва повече баси, което за мен си е радост и щастие ;)

 

@Visiondann - абсолютно от дизайна тръгнах по избора си ;) Звука също е много як, а относно семпъла... ъ-ъ-ъ-ъ, нека разуча как стават хавите - щото ако е варианта с микрофон отпред и в РС-то, ще имам проблем, т.е. нямам микрофон :D.

 

Но ще го разцъкам тия дни и ще гледам да пусна семпли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех ей тоя сладур:

VS30R.jpg

Купих го от съфорумеца vlp. Много точен пич, даже ме откара до нас ;) Видях и другите неща, дето ги продава - пълна лудница са! Яд ме е, че ги нямам кинтите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех ей тоя сладур:

VS30R.jpg

Купих го от съфорумеца vlp. Много точен пич, даже ме откара до нас :bravo: Видях и другите неща, дето ги продава - пълна лудница са! Яд ме е, че ги нямам кинтите...

Честито :bravo: Да си го ползваш съв здраве :bravo:

Колко вата е всъшност?

Редактирано от Crimson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.