Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!

musicman

Recommended Posts

Честито Мъркаааааа!!! Със здраве да си го ползваш,пък може и един пуч да си спретнем - ще му отива разцветката! ;)

@VOSTOK

Какво те накара да вземеш ефект за бас вместо за китара? Аз миналата година си взех от Фактор камионче Digitech Synth Wah-Envelope Filter за китара, който има наистина интересни опции за звукови експерименти.

@ВОСТОК, дизайна на кубето кърти! Много ме кефи!! Предполагам и като ка4ества е супер! Пусни някой семпъл!

@Edge - да си призная - процесора се оказа, че го няма в БГ, продали бройките. Това ме депресира първоначално, но бързо се съвзех и въобще не съжалявам за промяната в плана :). А иначе, с това педалче чейнчето ми стана бая забавно, нещата вече отиват към още един-два отделни ефекта и няма да ми трябва процесор :). (лъжа, искам процесор, ама ще е по-натам :green:)

@Diletant - нямаха китарния вариант, а понеже отдавна съм му наточен на този ефект, се примолих на Разбойник (тук е момента да му благодаря за всичката помощ около придобиването на въпросните неща, както и защото му надух главата в същия ден с милиарди въпроси, после и за самото посрещане на място и изобщо - Благодаря за всичко, човек!), та се примолих да тествам басовия вариант, да видя дали става - съответно звука ме накефи супер много - не съм тествам китарния вариант, но от демото на сайта на диджитек реална разлика в двата ефекта няма, може би има някакви честоти, или вкарва повече баси, което за мен си е радост и щастие ;)

@Visiondann - абсолютно от дизайна тръгнах по избора си ;) Звука също е много як, а относно семпъла... ъ-ъ-ъ-ъ, нека разуча как стават хавите - щото ако е варианта с микрофон отпред и в РС-то, ще имам проблем, т.е. нямам микрофон :D.

Но ще го разцъкам тия дни и ще гледам да пусна семпли.

Аз си взех ей тоя сладур:

VS30R.jpg

Купих го от съфорумеца vlp. Много точен пич, даже ме откара до нас ;) Видях и другите неща, дето ги продава - пълна лудница са! Яд ме е, че ги нямам кинтите...

Аз си взех ей тоя сладур:

VS30R.jpg

Купих го от съфорумеца vlp. Много точен пич, даже ме откара до нас :bravo: Видях и другите неща, дето ги продава - пълна лудница са! Яд ме е, че ги нямам кинтите...

Честито :bravo: Да си го ползваш съв здраве :bravo:

Колко вата е всъшност?

Edited by Crimson