Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нови придобивки

34955_l.jpg

 

Този широко популярен педалец

 

engle330.jpg

 

Спнсорството от ENGL за таз годишното турне, този път за опит Скриимър вместо Тъндър. Малко брайт ми идва чистия канал, но иначе саунда е супер, а също цената на която ми го дадоха :icon_shithappens: . Може само да пробвам друг говорител, за да не се разправям с кабинет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Честито :blink:

Ако си на кеф някой път, може да ни порадваш с някое записче с новите придобивки, така докатао се забавляваш ... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря ви :hysterical: , ще пусна някой семпъл скоро.

 

Иначе Уамито го използвам съвсем не по предназначение. Изполвам само режима основен тон плюс една октава нагоре, последван от волум педал, в кото включвам "мокрия" изход на уамито. Сухият, както и мокрият (през воллум педала ) отиват във стерео входа на реверба ми и цялата тази работа е включена в ефект лупа на ампа. Целта е ,да мога с волум педала ,да регулирам силата на октавата в саунда (същата трябва да е много тиха, почти като обертон). По много подобен начин се прави саунда на Кърт Розенвинкел, само той използвса една машинка на Електрохармоникс, която има много повече възможности

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скримъра е доста различен от Тъндър серията, кото винаги ползвам. Много подходящ за рок, чистия му канал много прилича на Фендерски такъв, а драйва значително по мек ( нещо като Маршал с повече гейн). Много хубава машина общо взето, доволен съм за сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя е ТУК :):whistle::recourse:

 

http://s869.photobucket.com/albums/ab251/j...urrent=0042.jpg

 

 

 

Много си я харесвам ... Не е най - доброто не е и Гибсън но много си я харесвам много ми е удобна направо (до тук) това е ктиарата мечта за мен ... :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Ха-ха-ха. Не може да бъде! Уами?!?!? Това е последният ефект, който си мислех, че ти би ползвал. :whistle:

 

Точно това си помислих.

 

Кольо, дали би записал едно демо, като онова, което направи със Superchamp-а преди време? И нещо кратко да е - пак става. Че напоследък много залитам по ЕНГЛи... Ако имаш време, де. И мейк шур да покажеш колко му е мах-гейна, bitte :recourse:

 

Jeordie - със здраве и хъс да си я разцъкваш. Па после да си купиш архитипа :)

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Epiphone-ът е супер! Поздравления. Само можеш ли да поясниш какъв е бридж адаптерът?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Epiphone-ът е супер! Поздравления. Само можеш ли да поясниш какъв е бридж адаптерът?

 

 

Ами незнам ... Когато пристигна от Англия в импровизирана кутия от зелечукови щайги , адаптера беше сменен (а иначе щеше да е Seymour Duncan Pearly Gates )

 

Иначе мноу добър звук прай ама няям никва идея къф е тоя импровизирания адаптер :);)

 

Нийй скоро ще ч отваряме и ако вида име тва онова ще пиша пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро записвахме със същия Енгъл на Вилата с колегите от ГРАД... Ако преценят за добре, ще пуснат тук материял и можеш да чуеш :)

 

Честито на другите колеги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ихаааа ей ся тъкмо куриера ми го донесе

 

SPiderJamBox.jpg

 

Ето го и изкарано от кашона.. с досадната жълта лепенка :)

31072009.jpg

 

..И за още повече кеф..

31072009(002).jpg

Редактирано от Rezachka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.