Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара

Китари, ефекти, усилватели и всичко, което вълнува китаристите.


Пишете на кирилица!

Използването на кирилица при писане тук е задължително!!!


Подфоруми

  1. Хай-енд

    Обсъждане на инструменти и апаратура от висок клас, както и теми за напреднали китаристи.

    1.1k
    Мнения
  2. 7, 8, 9 - струнни китари и баритони

    Китари, апаратура и аксесоари за ниски строеве.

    968
    Мнения

Има 7576 теми в този форум

    • 1 отговор
    • 955 прегледа
  1. Peavey Valve King 412 Slant

    • 1 отговор
    • 805 прегледа
  2. Fender Modern Player

    • 1 отговор
    • 1.2k прегледа
  3. Заслужава ли си

    • 1 отговор
    • 748 прегледа
  4. Vox Valvetronix

    • 1 отговор
    • 1k прегледа
  5. Gibson Standard Vs. Gibson Traditional

    • 1 отговор
    • 1.2k прегледа
  6. Отлепен гриф?

    • 1 отговор
    • 971 прегледа
    • 1 отговор
    • 1.3k прегледа
  7. Първа Китара .-.

    • 1 отговор
    • 1.2k прегледа
    • 1 отговор
    • 642 прегледа
  8. Въпрос за говорител

    • 1 отговор
    • 810 прегледа
    • 1 отговор
    • 1.5k прегледа
  9. FX Loop проблем

    • 1 отговор
    • 1k прегледа
    • 1 отговор
    • 1.1k прегледа
    • 1 отговор
    • 1k прегледа
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.